NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Together Forever

26.Kapitola

25. srpna 2012 v 16:27 | Delena

26.Kapitola

Komentář autora: Konečně, slibovaný poslední dílek. ^^ Děkuji, že jste se mnou měli tu trpělivost a dočetli až sem. Jsem vám za to neskutečně vděčná. :) Omlouvám se za ten né úplně uzavřený konec, ale nechávám si otevřený dvířka, kdybych chtěla někdy napsat pokračování, což v nejbližší době opravdu nehrozí. :D Tak snad to nějak překousnete a neukamenujete mě. :-) Jinak už mám pro vás připravenou jednorázovku na pár Damon/Elena. :D Fanfiction se jmenuje Dream a rozepsanou jsem jí měla už rok a teď jsem jí konečně dopsala. ^^ Původně měla být psaná 18+, ale nakonec jsem se zkrotila a napsala to tak, aby byla přístupná od 15 let. :D Zveřejněna bude 2.9. v 09:30. :D

25.kapitola

29. května 2012 v 15:50 | Delena

25.Kapitola

Komentář autora: Tak tady máte další kapitolu. Doufám, že se vám bude alespoň trošku líbit a odměníte mou práci komentářem. xD Čeká nás ještě jedna, maximálně dvě kapitoly, a bude konec. Se psaním ale nekončím, jen si dám na delší čas oddech od kapitolovek. Už mám pár nápadů na jednorázovky, ale nečekejte na TVD. To jen možná xD Mám v plánu jednorázovku na moje oblíbené anime Gravitation a poté nejspíš na Shaman king, kde ovšem očekávejte shounen-ai nebo yaoi nejpravděpodobněji na pár Yoh/Hao (Hao=Zeke). xD

24.kapitola

5. května 2012 v 22:08 | Delena

24.Kapitola

23.kapitola

30. prosince 2011 v 14:26 | Delena

23.Kapitola

22.kapitola

16. listopadu 2011 v 11:35 | Delena

Komentář autora: Nakonec jsem to napsala takhle. Snad se vám to bude líbit a kdyby ne, tak se nic nestane. Klidně mi to napište (ale nějak slušně prosím) ať se můžu příště polepšit. :D Jinak mi ještě napište, jestli chcete, abych v tomhle směru pokračovala nebo aby se stal zvrat. :D PG18.
V minulé kapitole: Druhá ruka jí stáhla ramínka z ramen a pak odhodila překážející podprsenku do prostoru. Stefan se na chvíli odtáhl a Elena mu přetáhla tričko přes hlavu. Následně se k sobě zase přtiskli a Elena na pochybnosti a špatný svědomí rázem zapomněla. Zapomněla i na dopis, který jí ještě před chvílí děsil. Stefan jí vzal do náruče a než se Elena vzpamatovala, ležela pod ním na své posteli jen v kalhotkách.

21.kapitola

5. listopadu 2011 v 17:35 | Delena

Komentář autora: Tak jsem se k tomu konečně po takový době dokopala. Tuhle kapitolu jsem rozhodně neplánovala a sama ještě nevím, jak se to vyvine, každopádně si tuhle kapitolu užijí spíše Stefanovci. Doufám, že si to alespoň někdo přečte a zanechá komentář a PROSÍM, NAPIŠTE SVŮJ NÁZOR, NA TOCO SI TU PŘEČTETE, ZÁVISÍ NA TOM DALŠÍ ODVÍJENÍ PŘÍBĚHU!! Trochu PG 15. Povídka v celém článku.

V minulé kapitole: Ač nerada, šla zbytek pudinku vrátit do lednice. Teprve když zavírala dveře lednice si všimla vzkazu přichycenýho pod magnetkem ve tvaru tabulkové čokolády.
Hned jí bylo jasné, že písmo nepatří Jenně ani Jeremymu. Vysunula vzkaz zpod magnetku a spolu s ním se opět posaila na židličku. Zrak jí padl na uhledné písmo na bílém papíře a už při prvních větách jí zamrazilo.

20.Kapitola

6. srpna 2011 v 12:42 | Delena

20.Kapitola


Komentář autora: Omlouvám se, že mi to tak trvalo. Byla jsem pryč a neměla čas ani náladu psát. Až do konce prázdnin je to nejspíž poslední kapitola. Možná si najdu čas abych něco napsala a dočkáte se tak další kapitoly ale nic neslibuju. Kapitolku najdete v celém článku. :-)

19.Kapitola

17. července 2011 v 7:34 | Delena

19.Kapitola

18.Kapitola

26. června 2011 v 13:57 | Delena

18.Kapitola

17.Kapitola

22. června 2011 v 5:24 | Delena

17.Kapitola

 
 

Reklama