NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Ostatní

Ty & Sawyer

14. února 2013 v 7:22 | Christeen
Pro El!!!
V komentářích jsem nedávno zmínila, že Elče napíšu nějakou povídku. Stal se z toho imagine. Někteří z vás to dobře znají. Tenhle je na pokračování. Snad i pochopíte, proč je na pokračování. V ději se objeví i známý herec Josh Hollowa, kterého má ta dotyčná osoba moc ráda. Tak doufá, že se bude líbit. 15+

Koukáš se na toho krásného blonďáka, který po tobě hází očkem. Než ti dojde, kdo to je, pár minut to trvá. V momentě, kdy ti dojde, že je to Josh Holloway ten, co hrál Sawyera, naznačíš mu, aby se přiblížil. Četla jsi, že je opět svobodný. Najednou přijde až k tobě a jeho ruka spočine na tvém holém stehně. Máš na sobě jenom černou minisukni a modré tílko s velkým výstřihem. Pod tím máš černé, krajkové spodní prádlo. Podíváš se na něj.
"Ahoj," jeho hlas ti zní jako rajská hudba v uších. Sleduješ jeho pohled. Nemíří ti do výstřihu, ale do očí. Usměješ se na něj.
"Já jsem Sawyer," zřejmě nepředpokládá, že bys ho znala, tak sází na jeho povahu. Ty jsi se akorát culila jako pako a sledovala ho. Zřejmě tě bavilo dělat, že nevíš, kdo on je zač.
"Jsem N/Y," řekneš a položíš mu ruku na rameno a uculíš se na něj. Líbíš se mu očividně. Jeho ruka se na tvé noze posune výš. Líbí se ti to a moc. Tvoje ruka se přesune kolem jeho krku a tím si ho přisuneš blíž. Vsune se mezi tvá stehna.
"Moc rád bych se vedle tebe zítra probudil," zavrněl ti do ucha a tobě bylo jasné, že se tak stane ať už se stane cokoliv.
"No… S tím by se možná dalo něco udělat," řekneš tišším hlasem a zadíváš se mu do očí. Přitáhne si tě k sobě.
"Kousek odtud bydlím, takže asi ke mně," řekne ti vábivě. Vezme tě jednou ruku kolem pasu a přitáhne tě k sobě, takže si stoupneš. Jednou rukou se mu opřeš o hruď a druhou máš kole jeho krku.
"Tak dobře, nechce se mi nikam daleko," řekneš a on tě vede k bytu nad barem. Překvapí tě, jak blízko to opravdu měl. Hned, jak se zabouchnou dveře, tě začne líbat a svlékat. Ani ty nejsi pozadu.
Brzy tě nahou pokládá do své postele. Prohrábneš mu delší vlasy. Ani jeho vousy ti nevadí. Najednou do tebe prudce přirazí, že ti ani nestihneš zareagovat, že něco takového udělal. Zděšeně vydechneš a z úst se ti ozve vzrušené zasténání. On se jenom potěšeně usměje a začne se proti tobě pohybovat. Ty jsi se sotva vzpamatovala z jeho délky, už cítíš další pohyby. Stále zrychluje. Ty se začneš konečně pohybovat proti němu. Najednou tebou projede horká vlna a ty i on najednou vyvrcholíte. Svalí se vedle tebe a přivine si tě do náruče.
"Vedle tebe se chci probouzet každý den," řekne tiše a společně tak usnete.

Nuda o matiku a tak dále...

26. září 2012 v 21:09 | Eleanor
Co asi tak můžu dělat o matiku... Učit se lomený výrazy, nebo dělat blbosti s kalkulačkou... Sami si tipněte, co z těch dvou věcí jsem asi dělala... :D :D No, jelikož mám chytrou kalkulačku, která obsahuje pár písmenek, tak jsem si vzpomněla na naši milovanou adminku a napsala jí na kalkulačce tohleto :DDD

Víly existují!

18. září 2012 v 23:18 | Christeen
To je moje oblíbená hláška z jednoho velmi krásného filmu, avšak... Co když skutečně existují, jen si to nechceme přiznat. Já osobně jsem zastnkyně názoru, že víly existují. Jen se neukazují všem, nechtějí se ukázat. Moje teorie je ta, že nám pomáhají, aniž by xhom je viděli... Víli jsou drobná ušlechtilá strvoření, měly by být dobré a hodné. Může se ale stát, že jsou víly, které nám škodí. Snad všichni znají vílu Zvonilku od Disneyho... Kdo by neznal výbušnou vílu, která se dokáže dostat do i z jakéhokoliv maléru. (Dole)
Moje teorie je ta, že víly existují, ale nchtějí se nám ukázat. Nikdy bch neřekla, že víly neexis... Nemůžu to říct, jelikož věřím, že když se to řekne, tak jedna skutečně zemře, a to já nechci. Prostě mám tyto stvoření ráda. Važte si, že Vám chce nějaká víla pomoct, protože už se to nikdy nemusí opakovat. Važte si jejich pomoci, protože by se na Vás mohly víly naštvat. Mějte je rádi a chovejte se k nim slušně, protože nikdy nevíte, kdy budete jejich pomoc potřebovat...

Animace

11. září 2011 v 14:52 | Delena
Udělala jsem pár animací z new proma, tak pokud budete kopírovat, tak uvádějte můj zdroj!!!


Stefanovy deníky

22. srpna 2011 v 13:15 | Delena

Tak před chvílí jsem přijela z města. Byla jsem si koupit Stefanovy deníky - Zrození, které vyšli 16.8., ale protože jsem byla pryč, mám je až teď. Začnu je číst, až dočtu poslední tři vydaný díly Školy noci. Školu noci jsem si zamilovala stejně, ako upíří deníky.
Jinak Stefanovy deníky mají 237 stran, jsou určeny pro čtenáře od 15 let, vydalo je nakladatelství Fragment a stojí 199Kč. Kniha je volně zpracovaná podle románů L. J. Smith a televizního seriálu, který vytvořili Kevin Williamson & Julie Plec.

Animace Damon & Delena

31. července 2011 v 13:37 | Delena
Takže jsem se pokusila udělat animace. Nejsou nic moc, ale teprve s tím začínám. :-) Ta první je z posledního dílu 2.série - "Polibek na rozloučenou" a ta druhá z traileru 3.série "Nahý Damon s pěnou." KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM!!

TV Guide Comic-Con Special Cover

18. července 2011 v 17:01 | Delena

Morčátko Damon :-)

26. června 2011 v 20:50 | Delena

Tak to je on. Damonek můj. :-) Už mě stihl i počůrat :-D Naprosto jsem si ho zamilovala. ♥ ♥ ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

10 nejlepších upírů a vlkodlaků

24. června 2011 v 17:57 | Delena
Web Popsugar vytvořil anketu: 10 nejlepších upírů a vlkodlaků. Soupeřili mezi sebou herci z TVD, Twilight a True Blood. Na celkové výsledky se můžete podívat ZDE.

Herci TVD dopadli takto:
Ian Somerhalder (Damon) - 1.místo (Porazil tak i Roberta Pattinsona)
Nina Dobrev (Katherine) - 7.místo
Paul Wesely (Stefan) - 9.místo

V tomto videu se dozvíte příčiny tohohle pořadí.


Vůně Salvatore

22. června 2011 v 16:37 | Delena

Našla jsem značku voňavky Salvatore, tak jich pár přidávám.Více v celém článku.

 
 

Reklama