NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Filmy

Příšerky s.r.o. 2 - Univerzita pro příšerky

24. listopadu 2012 v 15:35 | Mitsuki-chan
Studio Pixar chystá "pokračování" snímku Příšerky s.r.o z roku 2001 a to s názvem Univerzita pro příšerky a to hned ve 3D!! Děj druhého dílu se bude odehrávat před prvním dílem, tudíž se tak úplně nejedná o pokračování. To můžete vidět v traileru níže. A kdy se na ně můžeme těšit? V České republice se do kin podle plánu dostanou 20.6.2013, tak uvidíme, jestli bude termín dodržen. :-)

Fantom Opery

11. září 2012 v 23:12 | Christeen
Budu upřímná. O tomhle vám dokážu říct skoro všechno. Jelikož je to můj nejoblíblíbenější film. Popravdě jsem si oblíbila tři filmy pod stejným názvem. Můj nejoblíbenější je z roku 2004. Je to ten film, kde hraje Gerard Butler naše Fantoma a Emmy Rossum hraje telentovanou zpěvačku Christine Daaé. Následně můj nejoblíbenější je z roku 1990, kde Fantoma hraje Charles Dance a Christine hraje Terry Pollo.
Poslední Fantom Opery je z roku 1925. A jelikož je to němý film, o to víc je cenněný mnou samotnou. Zde dokonale jako první ztvárnil Fantoma Lon Chaney a Christine zde ztvárnila Mary Philbin.
Filmů s tímto názvem je natočená selá spousta dalších filmů, jenže tyto já mám nejraději a které jsou nejzajímavější. Každý film je něčím zvláštní... Něčím originální. Příběh jako takový Vám ukážu až budu psát o knížce. Někteří lidé znají příběh znetvořeného muže, který touži po opětované lásce své milované, avšak se mu ji nedostalo. Blíže do jeho života vám umožnom nahlédnou, až budu psát o knížkách. Film z roku 2004 je spíše jako muzikál. Prohlásila jsem, že tam řeknou sotva pět slov a jen zpívají (obrazně řečeno), avšak musím uznat, že písně z tohodle filmu patří k mím nejoblibnějším. Tento film znám nazpaměť v angličtine s titulkama. A nejvíc mě dostavalo po písni Poin of no return (PONR; Point de non retour), když celá Opera: ":O" a já jen: "Hmmm a to se mám bát tváře, kterou miluji?"
Matka si myslela, že mě uškrtí, protože se divila, jak bych mohla milovat někoho, jako byl on, ale o tom více u knížky. Další je flm z roku 1990. Ten jsem bohužel neviděla, protože se nedá sehnat s českýma titulkama. Moc ráda bych tento film viděla, ale bohužel mi to není dopřáno. to film jsem viděla. Doufám, že jej někdy uvidím. A v neposlední řadě je tu Fantom z roku 1925. Tento film jsem viděla. Je to němý, na svou dobu moc krásný film. Má kamarádka říkala, že když mu sundala Christine Daaé masku, tak ženy v kinosále omdlévaly. Samozřejmě já se nad ním roztékala. Nicméně vám doporučuji si aslespoň jeden z filmů Fanrom Opery pustit, protože je to úžasné. Všechny jsou dokonalé. Teda pro někoho, kdo tohoto muže miluje. Nedokáži vám přeně posat jak, snad u knížky, ale prostě je to tak, ať si každý mslí, co chce. Budu moc ráda, když mi řeknete váš názor na tyto filmy.

Doba ledová 4: Země v pohybu

2. července 2012 v 15:36 | Delena
Název: Doba ledová 4: Země v pohybu
Žánr: Animovaný, Komedie
Příběh:
Malá veverka jako tradičně vrazí svůj oříšek do země, ale tentokrát způsobí pohyb litosférických desek a tím i vytvoření kontinentů. Manny, Sid a Diego jsou na kře odneseni daleko na širý oceán. Manny se snaží stůj co stůj dostat zpět za svou ženou Ellie a dcerou Broskvičkou, které mezidím emigrují na pevninu spolu s ostatními zvířaty. Broskvička se musí rozhodnout, jestli dá přednost svýmu věrnému kamarádovi nebo fešnému mamuťákovi, do kterého se zamilovala. Naši tři přátelé se mezitím potýkají s bouří, piráty a... Sidovou babičkou. Najde i Diego někdy svou drahou polovičku? A shledá se Manny opět se svou rodinou?

Alvin a Chipmunkové 3

23. června 2012 v 17:32 | Delena
Název: Alvin a Chipmunkové 3
Žánr: Komedie, Hudební, Animovaný, Rodinný
Příběh:
Dave se s chipmankama: Alvinem, Simonem a Theodorem a chipettkama: Brittany, Jeanette a Eleanore vydává na rodinnou dovolenou na lodi. Jenže jak už je zvykem, Alvin neposlouchá a spolu s ostatníma vyvádí vylomeniny, přičemž se mu podaří obrátit loď vzhůru nohama. Při jedné své vylomenině, kdy si udělají z létajícího draka rogalo, se jim to vymkne z rukou a oni odletí z lodi a skončí jako trosečníci na ostrově. Dave se za nima vydává a nedopatřením sebou veme i Iana, který ho od srdce nenávidí, a který nyní na lodi obveseluje děti v masce pelikána. Společně se také dostanou na ostrov a snaží se najít Chipmanky s Chipettkama. Ti se mezitím setkají s poblázněnou trosečnicí, která je na ostrově již osm let, ale dá se jí věřit? Zdá se, že z ostrova není úniku a ještě ke všemu Simona kousne pavouk a on z toho zešílí. Najde je někdy Dave? Odpustí jim, co provedli? A dostanou se vůbec někdy z ostrova?

Princ z Persie: Písky času

23. června 2012 v 13:50 | Delena
Název: Princ z Persie: Písky času (12+)
Žánr: Akční, Fantasy, Dobrodružný, Romantický
Příběh:
Princ Tús rozhodne napadnout svaté město Alamút, kvůli údajnému napomáhání nepřátel. Díky jeho nevlastnímu bratrovi Dastanovi, kterýho král našel na ulici a adoptoval ho do královské rodiny, město dobudou. Při boji ale Dastan objeví zvláštní dýku a v tu chvíli ještě nic netuší o její moci. Dastan dostane od svého jednoho bratra modlitební roucho, aby ho dal otci jako dar a král rozhodne, že právě Dastan si má vzít vládkyni Alamútu - princeznu. Jenže roucho na králi vzplane a král umírá. Dastan je obviněn ze zavraždění krále a je nucen uprchnout. Utéct mu nepomáhá nikdo jiný, než princeznaTamina, kvůli dýce, kterou u nějuviděla. Na úprku postupně zjišťuje pravou moc dýky vracet čas a podezřívá svého bratra Túse, že to on roucho otrávil, aby se dostal k moci. Princezna Tamina se snaží dostat dýku, aby ji dostala na bezpečné místo, jenže Dastan jí nedůvěřuje a oba dva na toho druhého ušívají boudy, aby dýku získali. Na králově pohřbu, kam se i přes veškeré nebezpečí vydají, Dastan zjišťuje pravdu o vrahovi krále, zatímco Tamina i s dýkou uteče. Dastan ji najde spící uprostřed pouště a dýku jí opět sebere a žádá od ní veškěrou pravdu o dýce. Tamina mu převypráví pověst o vzniku dýky a taky to, že dýka má schopnost vyhladit lidstvo. Rozhodne se pomoc Tamině odnést dýku do bezpečí, jenže na cestě je pronásledují nájemní vrazi, které poslal praví vrah krále... Co se stane, když dýka padne do nesprávných rukou?

I love you Phillip Morris

22. června 2012 v 19:28 | Delena
Název: I love you Phillip Morris (15+)
Žánr: Komedie, Drama
Příběh:
Steven Russel byl adoptovaný, protože ho jeho matka odložila. V dospělosti pracoval jako policista a měl ženu a dceru. Jenže byl gey. Po autonehodě, kterou si ymslel, že nepřežije, se rozhodl, že se již nebude přetvařovat a bude žít plnohodnotnej homosexuální život. Odstěhoval se a našel si partera a začal utrácet. Jenže aby získal peníze na utrácení, začal dělat pojišťovací podvody a také našel jiné způsoby získávání peněz. Nakonec byl odsouzen a vzat do vazby. Právě tam se setkal se svou životní láskou Phillipem Morrisem a již od začátku mu lže, že je právník. Steven je velmi šikovný notorický lhář a podvodník. Po svém propuštění dostane z vezení také Phillipa a společně spolu žijí. Jenže jemu t nestačí a dál pokračuje ve svých podvodech. Samozřejmě ho zase vezmou do vazby a Phillip se na něj naštve a nezvedá mu telefony. Aby se s ním mohl Steven zase setkat, několikrát se mu bizárdními způsoby podaří utéct z vězení. Neváhá ani zajít tak daleko, že předstírá vlastní smrt na AIDS...

Madagaskar 3

16. června 2012 v 12:06 | Delena
Název: Madagaskar 3
Žánr: Komedie, Animovaný
Příběh:
Alex, Marty, Melman a Glorie se stále chtějí dostat ze své rodné Afriky domů, do zoo v New Yorku. Z Afriky se dostanou do Evropy, kde se spolu s tučňáky, opicemi, králem Jelimánem, Mauricem a Mortem před policií schovají ve vlaku s cirkusem. Nakonec celý cirkus naši přátelé koupí, protože je možnost, že se spolu s ním dostají zpět do New Yorku, pokud bude jejich představení úspěšné. Jenže hned jak brzy zjistí, cirkus za moc nestojí a diváci chtějí vrátit vstupné. Rozhodnou se s cirkusovými zvířaty nacvičit nové představení. Alex spolu s gepardicí na hrazdě, Glorie a Melmen tenec na laně, Marty s tuleněm se nechávají vystřelovat z děla, psům přidělají tryskoboty, sloni na provazech a tygr opět proskakuje zapálenou obručí velikosti prstýnku! Jejich trénink skončí ale dříve, než si mysleli, protože je opět vyčmuchala (a to doslova) lovkyně zvířat, která chce ukořistit Alexovu hlavu. Jejich další představení je velice úspěšné a oni se vydávají na turné po Americe, první zastávka - New York. Staví se ale před veliké rozhodnutí, zdali se vrátit do zoo nebo zůstat u cirkusu se svými novými přáteli. Jenže se vyskytne problém. Do New Yorku je sledovala i ta vyšinutá lovkyně.

RRRrrr!!!

4. května 2012 v 23:33 | Delena
Název: RRRrrr!!!
Žánr: Komedie
Příběh: Děj se celý odehrává v pravěku (ale můžete vidět, že do něj zasahuje přítomnost :D) a celý se točí kolem dvou kmenů- čistovlasců a špinavovlasců. Čistovlasci vědí, jak vyrobit šampón a čistovlasci po něm také touží a tak od srdce druhý kmen nenávidí. V řadách čistovlasců ( kde se všichni jmenují Kámen :D) se stane první vražda a dva hlavní hrdinové se jí snaží vyšetřit. Jak dopadne spor mezi oběma kmeny? A zjistí, kdo spáchal tu vraždu?
 
 

Reklama