NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Únor 2013

Ty & Sawyer

14. února 2013 v 7:22 | Christeen |  Ostatní
Pro El!!!
V komentářích jsem nedávno zmínila, že Elče napíšu nějakou povídku. Stal se z toho imagine. Někteří z vás to dobře znají. Tenhle je na pokračování. Snad i pochopíte, proč je na pokračování. V ději se objeví i známý herec Josh Hollowa, kterého má ta dotyčná osoba moc ráda. Tak doufá, že se bude líbit. 15+

Koukáš se na toho krásného blonďáka, který po tobě hází očkem. Než ti dojde, kdo to je, pár minut to trvá. V momentě, kdy ti dojde, že je to Josh Holloway ten, co hrál Sawyera, naznačíš mu, aby se přiblížil. Četla jsi, že je opět svobodný. Najednou přijde až k tobě a jeho ruka spočine na tvém holém stehně. Máš na sobě jenom černou minisukni a modré tílko s velkým výstřihem. Pod tím máš černé, krajkové spodní prádlo. Podíváš se na něj.
"Ahoj," jeho hlas ti zní jako rajská hudba v uších. Sleduješ jeho pohled. Nemíří ti do výstřihu, ale do očí. Usměješ se na něj.
"Já jsem Sawyer," zřejmě nepředpokládá, že bys ho znala, tak sází na jeho povahu. Ty jsi se akorát culila jako pako a sledovala ho. Zřejmě tě bavilo dělat, že nevíš, kdo on je zač.
"Jsem N/Y," řekneš a položíš mu ruku na rameno a uculíš se na něj. Líbíš se mu očividně. Jeho ruka se na tvé noze posune výš. Líbí se ti to a moc. Tvoje ruka se přesune kolem jeho krku a tím si ho přisuneš blíž. Vsune se mezi tvá stehna.
"Moc rád bych se vedle tebe zítra probudil," zavrněl ti do ucha a tobě bylo jasné, že se tak stane ať už se stane cokoliv.
"No… S tím by se možná dalo něco udělat," řekneš tišším hlasem a zadíváš se mu do očí. Přitáhne si tě k sobě.
"Kousek odtud bydlím, takže asi ke mně," řekne ti vábivě. Vezme tě jednou ruku kolem pasu a přitáhne tě k sobě, takže si stoupneš. Jednou rukou se mu opřeš o hruď a druhou máš kole jeho krku.
"Tak dobře, nechce se mi nikam daleko," řekneš a on tě vede k bytu nad barem. Překvapí tě, jak blízko to opravdu měl. Hned, jak se zabouchnou dveře, tě začne líbat a svlékat. Ani ty nejsi pozadu.
Brzy tě nahou pokládá do své postele. Prohrábneš mu delší vlasy. Ani jeho vousy ti nevadí. Najednou do tebe prudce přirazí, že ti ani nestihneš zareagovat, že něco takového udělal. Zděšeně vydechneš a z úst se ti ozve vzrušené zasténání. On se jenom potěšeně usměje a začne se proti tobě pohybovat. Ty jsi se sotva vzpamatovala z jeho délky, už cítíš další pohyby. Stále zrychluje. Ty se začneš konečně pohybovat proti němu. Najednou tebou projede horká vlna a ty i on najednou vyvrcholíte. Svalí se vedle tebe a přivine si tě do náruče.
"Vedle tebe se chci probouzet každý den," řekne tiše a společně tak usnete.