NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Já už nemůžu 14.kapitola

19. ledna 2013 v 22:23 | Christeen |  Já už nemůžu
Pozn.: Já se vám moc omlouvám, ale prstě mi ta poslední nešla napsat... Nejdřív Byli Vánoce, to jsem ji chtěla dopsat a pak vám ji sem dát, ale nevyšlo to, protože to byl velký shon. Pak Silvestr, jelikož jsem nebyla doma, tak jsem se se neohla dostat. Jelikož nastalo i pololetí, tak jse se musela učit. A teď je konečně hotová. Končí to téměř tak, jak se odhlasovalo, ale zároveň tak, abych byla spokojená i já. Tak doufám, že se vám bude líbit a třeba nechte nápad, co bych mohla psát příště... Třeba upíry, vkodlaky... Cokoliv, ale upozorňuji, že je tam vždy 18+. Děkuji, že jste četli tuto povídku

14. kapitola
"Mami," zašeptala jsem tiše. Hladila mě ve vlasech. "Kde je?" musela jsem se zeptat. Najednou se otevřely dveře a vešel on. "Viktore," výskla jsem. Oba dva se na mě podívali. Asi si mysleli, že ho nazvu tátou, jenže já nemohla. Přišlo mi, že s volbou života a smrti jsem se rozhodla, jak se k němu budu chovat. Musela jsem se na ně usmívat. Přišel ke mně a pohladil mě po vlasech. Přitáhla jsem si ho k sobě a políbila. Mamka na mě koukala trošku žárlivě a vyjeveně. Jenže on mi polibek oplatil. Měl klobouk, věděla jsem, proč. Musela jsem si ho u sebe přidržet, přece jenom u nás byla mamka. Nakonec jsem ho pustila. Pohladil mě po tváři a usmál se na mě. Koukala jsem se jednoho na druhého. Mamka mě hladila ve vlasech a Viktor po tváři. "Kdy mě pustí?" zeptala jsem se a koukala se na ně. "Za pár dní," usmála se na mě mamka. "Rozhodni se, u koho chceš bydlet," řekla mi narovinu. Přemýšlela jsem, u koho budu. "Budu u mamky," viděla jsem, jak už smutní Viktor, "ale s víkendy u Viktora," doplnila jsem rychle. Vypadal šťastně. Usmála jsem se na něj. Chtěla jsem, aby mě už pustili, jenže to tak nevypadalo. Měla jsem tam být asi ještě další dva týdny. Vypadalo to hůř, než jsem si myslela. Nechtěla jsem tam být tak dlouho, ale musela jsem.
Po dvou týdnech plných testů a prohlídek jsem konečně mohla domů a jelikož byl pátek, přijel pro mě Viktor, měl již nové, ne tak drahé auto. Den předem jsem měla vše sbalené a připravené na odjezd. V noci jsem téměř nespala, protože po jaké dlouhé době jsem zase mohla domů. Přišel pro mě. Byl elegantně oblečený, což se mi velmi líbilo. Přišel ke mně a objal mě. Přivoněla jsem si k vůni, která mi byla tolik známá a tolik líbezná, že jsem si ji chtěla navždy zapamatovat. Milovala jsem vůni jeho kolínské. Začal mě líbat do vlasů. Natiskla jsem se k němu. Po dlouhé době jsem ho mohla konečně pořádně obejmout. Chyběl mi, tolik mi chyběl. Bylo vidět, že i já jemu chyběla, protože mě nechtěl pustit. Nakonec mě opatrně odvedl k autu. Nasedla jsem si na zadní sedadlo, protože jsem se na něj chtěla dívat takto. Nic neříkal. Nastartoval auto a rozjel se od nemocnice. Zavřela jsem oči. Nemohla jsem se dívat na cestu, protože jsem seděla v autě.
Probudil mě štěrk, skřípající pod koly auta. Pomalu jsem otevřela oči, protože auto se zastavilo a čísi pevné ruce mě vzaly do náruče. Schoulila jsem se a nechala se odnést do domu. Nakonec mě ale postavil v předsíni na zem a já pořádně rozlepila oči. Viktor měl vždy tak krásný úsměv. Na zemi nechal mou tašku a odvedl mě do mého pokoje. Byl jak hotelové apartmá. Nechtěla jsem věřit, že tak velký pokoj bude můj. Podívala jsem se na něj. Musela jsem se usmát. On vypadal spokojeně. Přišel ke mně, objal mě kolem pasu. Chvíli jsem přemýšlela, jestli se mu mám vytrhnout, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Políbil mě do vlasů. Zapletl mi do nich prst a já si užívala jeho doteky. Druhá ruka mi zabrousila pod tričko. To jsem mu povolila, ale nic víc. Nechal mě se zabydlet. Líbilo se mi v mém novém pokoji. Doufala jsem, že si i zvyknu. Večer mě přišel navštívit. "Broučku?" vešel do mého pokoje. Zrovna jsem se převlíkala do noční košile. V kalhotách měl okamžitě těsno. Zadívala jsem se na něj a usmála se. "Pojď dál," přetáhla jsem si přes hlavu noční košili a sedla si na postel. Přišel a sedl si vedle mě. Pod košilí jsem neměla nic. Naštěstí nebyla průsvitná. Usmál se na mě. "jak to teda bude?" zeptal se a dychtivě čekal, jak to bude. Musela jsem e zamyslet. "Myslím, že… že…" nemohla jsem se vymáčknout. "Jednoduše už nemůžeme být jako otec a dcera a milostný vztah je mezi námi zakázán," vyšlo mi z úst nakonec. Koukal se na mě smutně. "Máš jiné příjmení, než já, nikdo by nic nepoznal," řekl tiše. Podívala jsem se na něj a pohladila ho po tváři. Přejížděla jsem přes jeho jizvy a usmívala se. Jeho šedé oči se upínaly do těch mých. Usmála jsem se na něj. "Tak dobře," nakonec jsem svolila. Něžně mě povalil na postel. Dívala jsem se na něj tak odevzdaně. Nechtělo se mi věřit, že bych se někdy někomu tak odevzdala jako jemu. Sám i lehl vedle mě a přitáhl k sobě a objal mě. Políbil mě do vlasů. Usmíval se. Nakonec jsem mu usnula v náručí.
Během víkendu jsem byla na Viktorově zahradě. Povedlo se mi postavit velkého sněhuláka. Viktor donesl vše na dozdobení, aby vypadal jako pravý sněhulák.
"Pospěš si," zavolal na mě z haly. "Musíme si pospíšit." Nikam se mi od něj nechtělo, ale bylo to tak domluvené, tak co jsem mohla dělat. Smutně jsem sešla. Nemusela jsem si brát žádné věci. Měla jsem dost věcí doma i tady, jak jsem zjistila. Seběhla jsem rychle ze schodů, rozpřáhl náruč a chytl mě. Přitiskla jsem se k němu, abych ho nemusela nikdy pustit. Nechtěl mě pustit, ale museli jsme. Věděla jsem, že musím. Nakonec mě pomalu odvedl k autu a odvezl k matce. Celkem dlouho jsme stáli na verandě a líbali se. Matce se to moc nelíbilo, protože občas ťukla do dveří, aby už šel. Jenže jsme se rozloučili asi po hodině. Nechtěla jsem ho pustit, ale nakonec jsem se dívala na auto mizící za rohem. Nakonec jsem odešla dovnitř. Matka nikde nebyla a já odešla do pokoje. Na stole jsem měla různé papíry z různých škol. Začala jsem si vybírat školu. Nakonec jsem se pro nějaké rozhodla a šla jsem s potěšením spát…
Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám psát dál??

Ano
Ne

Komentáře

1 E. E. | 20. ledna 2013 v 12:04 | Reagovat

Proč mi to sakra něco připomíná? Hmm...:DD

2 upirideniky-damon upirideniky-damon | 20. ledna 2013 v 20:47 | Reagovat

[1]: Já ti ani nevím... :D

3 Ivet P. Ivet P. | 20. ledna 2013 v 20:55 | Reagovat

Jako vždy mě dějová linie překvapila a to mile ;) Moc hezké. Děkuji za příběh ;)

4 Christine Christine | 23. ledna 2013 v 21:41 | Reagovat

[3]: Jsem velmi ráda, že se líbí. Přemýšlím o něčem... Asi ne, bylo by to zbytečné... Tak jsem ráda, že jsi to četla :)

5 Lilia Lilia | 25. ledna 2013 v 18:27 | Reagovat

Nádherný příběh!Však v hlavě mi brouk leze , jak to bylo dál......Vzali se? Adoptovali si děti? Děkuji za odpovědi.

6 Christine Christine | 28. ledna 2013 v 1:09 | Reagovat

[5]: Hm... To je zajímavá úvaha... přemýšlela jsem o epilogu, nebo snad o něčem jako pokračování. Nejsem si však jistá, jak by dopadlo pokračování... Asi to bude nějak pokračovat... Hned na tom začnu pracovat... jak budu mít čas. A jsem ráda, že se ti to líbilo

7 ArleneVek ArleneVek | E-mail | 22. července 2017 v 22:07 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

8 DavidLaw DavidLaw | E-mail | 28. července 2017 v 17:11 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалим негативную информацю из  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

9 GeorgeMob GeorgeMob | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 8:27 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм личный кабинет, сетевой маркетинг в интернете</a>

10 Avito321douh Avito321douh | E-mail | 29. září 2017 v 1:35 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

перечислить на авито деньги
авито номер привязан к другому аккаунту
авито деньги в долг от частных лиц под расписку
удалить аккаунты на авито
на авито пишет номер подтверждён в аккаунте если это ваш аккаунт авторизуйтесь

11 Avito321douh Avito321douh | E-mail | 28. října 2017 v 2:41 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

avito аккаунты world of tanks
продажа аккаунтов авито с балансом
деньги в кредит на авито
ави деньги
как удалить предыдущий аккаунт на авито

12 QuawIdIodahut QuawIdIodahut | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 0:17 | Reagovat

Hi there, for all time i used to check website posts here in the early hours in the dawn, since i love to learn more and more.

13 QuawIdIodahut QuawIdIodahut | E-mail | Web | 5. května 2018 v 0:20 | Reagovat

Howdy just wanted to give you a quick heads up. The text in your content seem to be running off the screen in Safari. I'm not sure if this is a format issue or something to do with internet browser compatibility but I figured I'd post to let you know. The design look great though! Hope you get the problem solved soon. Kudos

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama