NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Já už nemůžu 13.kapitola

10. prosince 2012 v 14:33 | Christeen |  Já už nemůžu
Pozn: Lidičky zlatí, já se vám moc omlouvám, že jsem dlouho nepsala nic. Já prostě neměla náladu na to, abych vymýšlela nové a nové kapitoly. Ale jak se rozhodlo... Zlepší se její vztah s matkou. Takže tedy zůstane s ní. toto je ředposlední kapitolka. Bohužl nevím, jestli napíšu epilog. Přemýšlím o něm, ale nejsem si jistá, jestli by měl být. Popřípadě si o něj musíte říct, abych věděla, jestli ho mám psát.
13. Kapitola
Koukla jsem se na něj, ani jsem nebyla zadýchaná. Díval se na mě. Roku měl stále mezi mýma nohama. Chvěla jsem se, protože byl můj otec a právě udělal toto, což bylo nic oproti tomu, co jsme už dělali. Pousmál se. Držel mě jednou rukou kolem pasu. Byla jsem na něm natisknutá. Nakonec ze mě ten prst vyndal. Sledovala jsem ho, protože jsem po něm najednou toužila, ale nemohla jsem, aby to dál pokračovalo, jenže to on asi takhle skončit nechtěl. Vzal mě do náruče a odnesl do ložnice. Opatrně mě přilehl, jen aby mi neublížil. Najednou jsem měla dole tričko, což se mi ani trošku nelíbilo. Teda vlastně líbilo, ale nechtěla jsem si to přiznat. Díval se na mě. V nestřeženém okamžiku jsem měla někde pryč i podprsenku, nehodlala jsem ji hledat. Upozornila jsem ho, že jsem stále jeho dcera a to, že jsem řekla, že pokud se zjistí, to co se zjistilo, zůstane to na té úrovni. Ignoroval mě, což mě naštvalo. Začala jsem se mu bránit. Přilehl mě úplně. Do ucha mi zašeptal, ať jsem v klidu. Okamžitě jsem se přestala bránit. Usmál se a se rty se přesunul na mé rty, okamžitě mě začal líbat. Jeho ruka se pomalinku sunula po mém bříšku ke kalhotám, které mi nakonec stáhl a zahodil kamsi. Stáhla jsem mu košili. Najednou jsem ho zarazila. Byla jsem sama na sebe naštvaná. Povedlo se mi ho ze sebe shodit, takže jsem měla volnost. Rychle jsem si posbírala věci a zamkla se v koupelně. Rychle jsem na sebe všechno naházela. Z očí mi tekly slzy. Byla jsem na sebe naštvaná, že jsem to nechala dojít až takhle daleko. Stál před koupelnou. Vypadal nešťastně. Nic jsem mu neřekla a rozeběhla se po schodech dolů. Tam mě chytil za zápěstí.
"Proč mi utíkáš?" zeptal se smutně. Nevěděla jsem, co mu odpovědět. Chvíli jsem na něj jen zírala a nakonec řekla:
"Promiň, ale musím." Věděla jsem, že to není odpověď na jeho otázku. Díval se na mě psím pohledem, dožadoval se normální odpovědi.
"Musím, protože je to špatné, tohle všechno,"řekla jsem mu důvod, který mi byl v podstatě jedno. Já věděla spoustu důvodů, rozumných, proč s ním zůstat. Ale všechny, proč u něj nezůstat, nedávaly smysl. Z očí mi tekly slzy. Držel mě za zápěstí a nehodlal pustit. Vytrhla jsem se mu a utekla do koupelny.
Nemohla jsem už dál. Vypadala jsem zoufale. Viktor, jak jsem zjistila, byl můj otec. Nechovali jsme se tak k sobě, ale věděli jsme to. To mi na psychice moc nepřidalo. Nechtěla jsem žít v tomhle světě. Ve světě, kde muž, kterého miluji, je můj otec. Ta myšlenka mě ubíjela. Nemohla bych bydlet u něj jako dcera a už vůbec ne, jako jeho milenka, nebo přítelkyně. Nečekala jsem, když ho potkala v parku, že se do něj zamiluju a že zároveň najdu svého otce. Nevadilo mi, že vypadá tak, jak vypadá, to bylo to nejmenší Jenže už i milování s ním nebylo povolené. Nemohla jsem se rozhodnout. Trápila jsem se. Nemohla jsem se rozhodnout pro nic, protože všechno mělo své klady a zápory. Byla jsem u otce v domě. Omluvila jsem se, že potřebuju na toaletu. Nijak mě netrápilo, že mě nechtěl nechat o samotě. Prostě jsem se zvedla a odešla na toaletu. Chtěla jsem své i trápení všech ukončit. Viktor by byl nešťastný, protože bych se k němu chtěla chovat jako k otci. V koupelně jsem našla žiletku. Zamkla jsem se tam a opřela jsem se o ně. Do levého předloktí jsem zaryla žiletku a okamžitě pocítila, jak to štípe. Během té doby, co jsem se toho ani nedotkla, jsem zapomněla, jak to bolí. Po chvíli jsem měla na zápěstí vyřezané FOREVER. Musela jsem se zvednout a přejít jinam. Chtěla jsem se opřít o umyvadlo, ale když jsem se pokusila pomocí něj zvednout, akorát jsem upadla a bouchla se do hlavy. Nevěděla jsem, že jsem si nařízla i tepnu, ale najednou jsem ležela v bezvědomí na zemi a nevěděla o sobě.
Na chvíli se mi víčka zvedly, když jsem vedle sebe cítila otce. Musela jsem se pousmát. Držel m přiškrcené zápěstí a volal záchranku. Ani mě netrápilo, jak se dovnitř dostal, ale byl u mě. Pak hovor típl a koukl se na mě. "Nesmíš mě opustit," zašeptal zoufale. Věděla jsem, že musím, protože by to nedopadlo dobře. "Miluju tě," stihla jsem zašeptat a pak najednou tma.
***
Byla jsem tu, teda v mysli. Myslela jsem si, že jsem zemřela. Byla tam tma a já. Nikdo víc. Připadalo mi to jako věčnost. Chodila jsem po té černé prázdnotě sem a tam. Na sobě jsem měla krásné bílé svatební šaty. Poznala jsem, že byl to můj návrh. Pak jsem šla dlouho jedním směrem. Nikde nic a najednou jsem spatřila nějakou osobu za kopečkem. Měl na sobě krásný bílý oblek a na hlavě bílý klobouk do obličeje. Došla jsem až k němu. Byl tam i farář. Také celý v bílém. Viktor mě vzal za ruku a usmál se na mě. Farář dlouho mluvil. Nevím proč, ale všechno mě bolelo. Pak, když se dostal k té části, kdy se má říct "ano", já se zarazila. Jak mě může bolet celé tělo. Šaty se v tu chvíli zbarvili na rudou barvu. Tekla mi krev ze zápěstí. Koukla jsem se na Viktora. Něco šeptal. "Prosím, vzbuď se. Prosím, potřebuju tě," rozuměla jsem mu. Snažila jsem se donutit otevřít své tělo oči, ale jakoby nereagovalo a pak najednou…
Pomalu jsem otevřela oči a pohnula pravou rukou, tu jedinou jsem cítila, za tu mě držel. "Viktore?" zašeptala jsem, měla jsem vyschlo v krku. Byl den, alespoň podle světla zvenku, které jsem zahlédla. Viktor u mě seděl a držel mě za ruku. Slyšela jsem pípátko pípat, že jsem na živu. Viktor ale ležel opřený hlavou o postel. Znovu jsem hnula rukou. To už zvedl hlavu a koukl se na mě. Po obličeji se mu rozlil šťastný úsměv, že jsem vzhůru. Natáhl se pro skleničku a podal mi ji, byla tam čistá voda. Přiložil mi ji k ústům a já se trošku napila. Na zahnání žízně to nestačilo, ale stačilo to na dehydratované rty a vyschlé hrdlo. Pousmála jsem se a pokynutím hlavy jsme mu poděkovala. Zajímalo mě, kde to jsem. Odpověděl, že už týden ležím v nemocnici a chtěli mě udržet v umělém spánku. Pousmála jsem se na něj a tiše jsem se mu omluvila. Pohladil mě po tváři a lehce mě políbil na rty. Polibek jsem mu chtěla oplatit. Rty se jen nepatrně pohnuly. Z očí mi začali stékat slzy. Okamžitě mě konejšil, že to nic, hladil mě po vlasech. Pousmála jsem se a zavřela oči. Pípací zařízení jelo podle tepu mého srdce. Pak najednou jen jeden zvuk.
***
Nechápala jsem to, měla bych být mrtvá. Slyšela jsem ten zvuk, teda jen začátek. Zase byla tma. Zase jsem na sobě měla ty krásné, sněhobílé šaty. Nyní jsem šla rovnou za nosem. Ta cesta mi přišla nekonečná. Nebralo to konce. Nemohla jsem najít cíl své cesty. Když jsem upadla, ležela jsem a brečela. Sebrala jsem síly, abych se mohla vydat dál. Konec mé cesty, zdál se být v nedohlednu. Kráčela jsem dál. Najednou jsem spatřila osobu v černém obleku, odmítla jsem jít dál. Bála jsem se, co to znamená. Byl v černém obleku. Viktor. Měl ale bílý klobouk, stažený do obličeje. Naproti němu však stál v bílém obleku. Opět Viktor. Ten měl však černý klobouk. Stála jsem mezi nimi. Nemohla jsem se rozhodnout, ke komu půjdu. Když jsem se přiblížila k tomu v bílém obleku, obklopil mě mrtvolný puch a chlad. Okamžitě jsem šla k tomu v černém obleku. Obklopilo mě příjemné teplo a vůně. Pak jsem mu ale sundala klobouk. Jeho tvář byla bez jediné chybičky. Zamračila jsem se. "Když půjdeš s semnou, budeš mít mě, bez chyb," promluvil. Ten druhý si odkašlal. Přešla jsem k němu. Měla jsem co dělat, abych zadržela dech. Sundala jsem klobouk jemu. Jeho obličej byl takový, jaký já milovala. "Když ale půjdeš s semnou, budeš mě mít takového, jakého znáš," promluvil svým krásným hlasem. Jeho klobouk jsem si nechala v ruce. A kývla jsem na něj. Najednou mrtvolný prach a chlad byly tatam. Rozlilo se kolem mě příjemné světlo. Lekla jsem se, že jsem si vybrala smrt.
***
"Holčičko moje," ten hlas jsem sotva rozeznávala. Přišel mi jako příjemné objetí domova, po kterém jsem tak dlouho toužila. Z očí mi stékaly po tvářích slzy. "Mami?" zeptala jsem se opatrně. Ten krásný hlas souhlasil. Nemohla jsem uvěřit, že by to byla ona, vždyť jsem ten hlas vždy slýchávala pouze, když na mě křičel a řval. Hladila mě po vlasech. Stále nechtěla přestat. Otevřela jsem oči, abych uvěřila a opravdu. Vedle mé postele seděla ona, má matka. Osoba, kvůli které to všechno začalo. Koukla jsem se na ni zoufale. "Už mi to prosím nikdy nedělej," zašeptala mi. Přikývla jsem. Přišlo mi, že chce, abychom se udobřily. Sice to vypadalo dobře, ale já nepočítala s tím, že přežiju. Kdybych zemřela, mnoho problémů by se vyřešilo.

Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rose Rose | Web | 10. prosince 2012 v 14:45 | Reagovat

no wow..! :D ta část jak si volila smrt nebo život se mi fakt líbila :) no a ted už posladní kapča :3

2 Christeen Christeen | 10. prosince 2012 v 14:49 | Reagovat

no... Ani já jsem při psaní téhle části nevěděla, jak to skončí... Pak to ale dopadlo takhle

3 Ivet P. Ivet P. | 12. prosince 2012 v 22:19 | Reagovat

úžasné,hodně jsi mě překvapila ;) je to skvěle a ta konečná část je boží 8-)

4 Christeen Christeen | Web | 12. prosince 2012 v 22:29 | Reagovat

[3]:Děkuji, že se ti to tolik líbí. Ta konečná část... No... jsem na ni pyšná. Sice jen nevím, jak mě to mohlo napadnout takhle, ale i já jsem spokojená :)

5 Lilia Lilia | 16. prosince 2012 v 19:07 | Reagovat

Nádherná kapitola,ale má otázku,je Viktor mrtvý nebo ta část,kde v nemocnici seděl u ní Viktor byl jen sen?Děkuji,pokračuj dál v psaní úžasných povídek.

6 Christeen Christeen | Web | 16. prosince 2012 v 21:31 | Reagovat

[5]: Děkuji, že se líbí... no, on žije, sen to nebyl. Můžu tě uklidnit. To byla skutečnost. Pak to její rozhodování byla pouze její vlastní představivost. Potřebovala něco, co by ji táhlo zpět do života.

7 Lilia Lilia | 18. prosince 2012 v 20:47 | Reagovat

Děkuji za zodpovězení.Mám ještě jednu otázku , vysvětlíš čtenářům , proč matka k ní byla tak ostrá a nechovala se k ní zrovna nejlépe?Mě by osobně zajímalo , jak se Viktor s její matkou setkali a jak rozešli.Pokračuj v psaní povídky :-)

8 Christeen Christeen | Web | 19. prosince 2012 v 7:33 | Reagovat

[7]: Nemáš zač... Bylo to hlavně kvůli tomu, že já sama jsem měla problém s matkou a potřebovala jsem se vypsat ze svých pocitů. Mě napadlo, že by to v jedné kapitolce někdo vyprávěl, ale bohužel s 14. kapitolkou já budu příběh končit a začnu nový, úplně nezávazný na tomto. Jak se rozešli je tam někde i napsané... Kvůli Viktorovo vzhledu.

9 ArleneVek ArleneVek | E-mail | 22. července 2017 v 22:14 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

10 FlossieSah FlossieSah | E-mail | 25. července 2017 v 17:19 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

11 EssayErudite EssayErudite | E-mail | Web | 26. července 2017 v 14:26 | Reagovat

Essay writing Service - EssayErudite.com

We value excellent academic writing and strive to provide outstanding <a href=https://essayerudite.com>essay writing services</a> each and every time you place an order. We write essays, research papers, term papers, course works, reviews, theses and more, so our primary mission is to help you succeed academically.

Don't waste your time and order our <a href="https://essayerudite.com/" />essay writing service</a> today!

12 DavidLaw DavidLaw | E-mail | 28. července 2017 v 17:11 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудаление негативных отзывов Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

13 Dannyweirm Dannyweirm | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 15:17 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

14 Dol33larjaw Dol33larjaw | E-mail | 13. srpna 2017 v 2:22 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#eveX9VBqRt>
<img>http://0.00000007.ru/3#wC9Fkn8b00</img>
</a>
------------------------
Неизменно большое количество socks и proxy серверов online
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Скрыть или сменить ваш IP можно 2-мя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые цены на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении периода действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что надо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#v432BT2vM4>Vip proxy</a>
__________
openvpn gui
купить 1 прокси
+как настроить прокси
новоспайс вход +в обход блокировки

15 GeorgeMob GeorgeMob | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 16:30 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>система млм бизнеса, работа с возражениями в сетевом бизнесе</a>

16 Agustinidogs Agustinidogs | E-mail | Web | 11. září 2017 v 21:16 | Reagovat

cbd oil for sale on amazon cbd oil for sale amazon <a href=https://www.instapaper.com/p/6064051>cbd oil for cancer treatment of liver disease</a> cbd oil for oral cancer in dogs

cbd oil for sale vape best cbd oil for pain reviews <a href="http://ttlink.com/notice/23295656">oil cbd</a> benefits of cbd oil for skin conditions

17 MIAXmu MIAXmu | E-mail | Web | 18. října 2017 v 6:21 | Reagovat
18 BethanyXcv BethanyXcv | E-mail | Web | 25. října 2017 v 5:05 | Reagovat
19 Avito321douh Avito321douh | E-mail | 28. října 2017 v 1:39 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

аккаунты варфейс авито
удалит аккаунт на авито
свадебные сундучки для денег на авито
раздача аккаунтов на avito
регистрация авито кошелька

20 BethanyCgs BethanyCgs | 29. října 2017 v 4:21 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are close, it will be a stretch. I am already being anxious maybe I should <a href=http://www.pogramywco.pl/profile/angelowicke>url</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

21 ElvaMsf ElvaMsf | E-mail | 25. prosince 2017 v 19:32 | Reagovat

апрапрапр

22 LelandThert LelandThert | E-mail | Web | 4. února 2018 v 4:51 | Reagovat

It's hard to find educated people about this topic, however, you sound like you know what you're talking about! Thanks
<a href=http://genericviasra.com/>genericviasra.com</a>

23 JustinUndot JustinUndot | E-mail | Web | 6. února 2018 v 23:50 | Reagovat

Fantastic material. Many thanks!
programa do cialis diario
<a href="http://cialismsnntx.com/">cialis without a doctor prescription</a> effetti del farmaco cialis
<a href=http://cialismsnntx.com/>cialis generic</a>

24 WQSchuhhend WQSchuhhend | E-mail | Web | 7. února 2018 v 16:03 | Reagovat

assuefazione al cialis

<a href="http://cialisworksbins.com/">generic cialis online</a>
cialis a vendre canada

<a href=http://cialisworksbins.com/>canadian cialis</a>

25 TrevororbIc TrevororbIc | E-mail | Web | 16. března 2018 v 23:19 | Reagovat

Do you have a spam issue on this site; I also am a blogger, and I was wondering your situation; many of us have created some nice practices and we are looking to trade strategies with other folks, please shoot me an email if interested.
<a href=http://genericviagracubarx.com/#>how to take viagra for maximum effect</a>
88 keys stay up viagra
<a href="http://genericviagracubarx.com/#">viagra over the counter</a>

26 CanadaorbIc CanadaorbIc | E-mail | Web | 17. března 2018 v 0:48 | Reagovat

I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz answer back as I'm looking to design my own blog and would like to find out where u got this from. thanks a lot

pharmacy cost comparison
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>discount canadian pharmacies</a>
canadian online pharmacy reviews
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canadian pharmacy viagra brand</a>

27 Canadianton Canadianton | E-mail | Web | 17. března 2018 v 0:59 | Reagovat

We stumbled over here by a different web page and thought I might as well check things out. I like what I see so now i'm following you. Look forward to going over your web page repeatedly.
board of pharmacy
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>canadian pharmacies online</a>
mexican pharmacies <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">northwestpharmacy</a>

28 TrevororbIc TrevororbIc | E-mail | Web | 17. března 2018 v 1:28 | Reagovat

This is really interesting, You are a very skilled blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your excellent post. Also, I have shared your site in my social networks!
<a href=http://genericviagracubarx.com/#>buying viagra online</a>
viagra false loans
<a href="http://genericviagracubarx.com/#">buy viagra</a>

29 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 23:03 | Reagovat

pharmacy prices compare
<a href=http://canadianpharmacyntx.com/>canada pharmacy online</a>
ed meds online
<a href="http://canadianpharmacyntx.com/">canada drug pharmacy</a>

30 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 3:02 | Reagovat

canadian drug store
<a href=http://dunamisproductions.com/>list of reputable canadian pharmacies</a>
prescription cost comparison
<a href="http://lunarciel.com/">canada pharmacies</a>

31 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 4:43 | Reagovat

northwestpharmacy
<a href=http://visitwaushara.com/>canadian pharmacy</a>
canada pharmacy
<a href="http://dunamisproductions.com/">online pharmacies</a>

32 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 13:20 | Reagovat

safeway pharmacy
<a href=http://waltcoexpress.com/>canadapharmacy</a>
canada drugs
<a href="http://nicktambone.com/">canadian pharmacy</a>

33 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 15:29 | Reagovat

canadian discount pharmacy
<a href=http://waltcoexpress.com/>pharmacy canada</a>
online pharmacy no prescription
<a href="http://talahicc.com/">canadian pharmacies mail order</a>

34 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 17:27 | Reagovat

canadianpharmacy
<a href=http://talahicc.com/>highest rated canadian pharmacies</a>
mexican online pharmacies
<a href="http://waltcoexpress.com/">online canadian pharmacies</a>

35 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 19:49 | Reagovat

prescription drugs online without
<a href=http://dunamisproductions.com/>canadian pharmacy viagra brand</a>
prescription cost comparison
<a href="http://talahicc.com/">canada pharmacies online</a>

36 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 20:51 | Reagovat

canada pharmacies
<a href=http://talahicc.com/>canada drugs online</a>
no prescription online pharmacy
<a href="http://visitwaushara.com/">canadian pharmacy uk delivery</a>

37 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 23:18 | Reagovat

canada pharmacies
<a href=http://talahicc.com/>canadian pharmacies online prescriptions</a>
mexican pharmacies online
<a href="http://nicktambone.com/">list of approved canadian pharmacies</a>

38 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 2:44 | Reagovat

online pharmacies canada
<a href=http://talahicc.com/>canadian pharmacy viagra brand</a>
rx online
<a href="http://dunamisproductions.com/">canadian pharmacies that ship to us</a>

39 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 15:30 | Reagovat

top rated canadian pharmacies online
<a href=http://nicktambone.com/>global pharmacy canada</a>
canadian pharmacy king
<a href="http://lunarciel.com/">canadian pharmacy viagra</a>

40 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 15:51 | Reagovat

best non prescription online pharmacies
<a href=http://interlandchemie.com/>canadian online pharmacies</a>
canadian pharmacy uk delivery
<a href="http://nicktambone.com/">canada pharmacies online prescriptions</a>

41 Thomasexevy Thomasexevy | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 16:12 | Reagovat

mail order pharmacies
<a href=http://visitwaushara.com/>canadian pharmacies that ship to us</a>
canadian pharmacies online
<a href="http://talahicc.com/">buy prescription drugs from canada</a>

42 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 3:55 | Reagovat

nhs england viagra <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra no prescription</a> spiro c viagra
viagra suppository <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> achat libre viagra

43 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 4:24 | Reagovat

alternative viagra uses <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor</a> target pharmacy viagra
kamagra or viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription usa</a> atenolol and viagra

44 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 12:27 | Reagovat

call appointment doctor viagra <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> in man uk viagra
viagra levitra alternatives <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> caverta generic viagra

45 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 14:52 | Reagovat

buy viagra cheap online <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without doctor prescription</a> generic viagra advanced canada
long term effects using viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription usa</a> viagra seeing blue

46 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 15:41 | Reagovat

bug viagra nitrous cylinder <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor</a> subaction showcomments viagra thanks remember
viagra schoolboys to get stiff discipline <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> canadian mailorder viagra

47 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 16:04 | Reagovat

viagra st maartin <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor</a> viagra pr cautions demploi
watermelon rind as viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without prescription</a> bonus viagra echeck

48 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 16:49 | Reagovat

women does viagra work <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> japanese herbal viagra
will viagra keep an erection <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without prescription</a> viagra by money order

49 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 23:18 | Reagovat

taking viagra and xanax <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> on line viagra reality
viagra online without prescription milwaukee <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without prescription</a> a href buy viagra a

50 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 23:38 | Reagovat

viagra cheap pharmacy <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> viagra good facts about
viagra reports <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra no prescription</a> viagra pinus size testimonials

51 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 2:00 | Reagovat

dosage for viagra <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra no prescription</a> citrate generic sildenafil viagra
i want to buy viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without doctor prescription</a> viagra mixed with nitric oxide

52 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 4:55 | Reagovat

generic viagra listings <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> generic viagra western union
herbal viagra in the uk <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription usa</a> viagra testimonials from wifes

53 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 5:05 | Reagovat

viagra 100 mg <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> what enzyme is inhibited by viagra
amoxicillin interaction viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor</a> viagra overnight delivery 1 800

54 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 6:05 | Reagovat

viagra long term <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>order viagra online without prescription</a> does a cold effect viagra
viagra and hemmhroids <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> order viagra online a href iframe

55 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 10:01 | Reagovat

viagra delay ejaculation <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> what do viagra look like
viagra errection for longer than <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> generic viagra soft 100

56 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 14:31 | Reagovat

viagra softtabs fast <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>generic canadian viagra without presription</a> reglementation viagra
long term efffects of viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> organic viagra

57 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 21:34 | Reagovat

can you go blind using viagra <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription usa</a> prostatectomy viagra porn photos
oklahoma viagra prescriptions <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription</a> viagra non prescription

58 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 22:03 | Reagovat

viagra penis pics <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor prescription</a> buy viagra phentermine online pharmacy
scam viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor</a> viagra toung

59 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 22:32 | Reagovat

viagra and lung conditions in dogs <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without prescription</a> canada super viagra
english viagra <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra no prescription</a> viagra with levitra

60 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 22:41 | Reagovat

viagra online mastercard accepted <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>brand viagra without a doctor prescription</a> will viagra make you hard
viagra and plavix <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor prescription usa</a> trial viagra

61 Gordonsit Gordonsit | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 23:31 | Reagovat

viagra cheap less <a href=http://viagrawithoutadoctormsn.com/>viagra without a doctor</a> can i get a viagra today
kamagra generic viagra soft flavored 100 <a href="http://viagrawithoutadoctormsn.com/">viagra without a doctor</a> discount generic viagra

62 QuawIdIodahut QuawIdIodahut | E-mail | Web | Středa v 1:54 | Reagovat

My partner and I absolutely love your blog and find nearly all of your post's to be exactly I'm looking for. Does one offer guest writers to write content available for you? I wouldn't mind producing a post or elaborating on some of the subjects you write in relation to here. Again, awesome site!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama