NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Já už nemůžu 12.kapitola

18. listopadu 2012 v 14:47 | Christeen |  Já už nemůžu

Pozn: Tato kapitola je vlastně podle rozhodnutí vás, čtenářů. Rozhodlo se, že bude jejím otcem, já osobně jsem si spíše myslela, že nebude jejím otcem, ale nevadí. Jsem zvyklá psát něco incestního, přestože je to divné. Ale je tomu prostě tak. Někdy se stane, že se do sebe zamilují příslušíci jedné rodiny.
12. Kapitola

Snažila jsem se vydržet za ním nejít. Sestřičky si na mě od něj získaly číslo a ptaly se mně, kde jsem a proč jsem nepřišla. Vždy jsem jim odpověděla, že jsem nemocná. Zvládala jsem to týden. Po týdnu, se mě ona zeptala, proč jsem doma. Přitom se tak zvláštně šklebila. Nevěděla jsem proč, ale nějak jsem jí to nevěřila, to s tím, že Viktor je můj otec. Zeptala jsem se jí znovu, zda je to pravda. Chvíli se to snažila zamluvit, ale nakonec odpověděla, že neví, kdo je můj otec. Prý se v té době milovala s několika muži, což mě naštvalo ještě víc. Okamžitě jsem se oblékla a vyběhla z domu. Běžela jsem celou cestu až k nemocnici. Když jsem přiběhla na jeho pokoj, nikde nebyl. Postel byla ustlaná a ani žádné věci tu neměl. Zhroutila jsem se na zem. Rozplakala se. Najednou se ozval hlas, o kterém bych neřekla, že ho ještě někdy uslyším. Ptal se, proč pláču. Sehnul se ke mně a objal mě. Věděla jsem, kdo to byl. Okamžitě jsem ho objala, protože mi chyběl, ať už to bylo jakkoliv, potřebovala jsem být s ním. Hladil mě po zádech. Zeptala jsem se, proč je oblečený. Pousmál se a řekl, že jde domů na revers. Zrychleně jsem oddechovala, protože jsem předtím běžela. Políbil mě. V ten moment přišli sestřičky. Asi jim došlo, jak to mezi námi je. Nestihla jsem nic říct. Rychle řekly, že sanitka je připravená. Viktor mě zvedl ze země. Stále mě objímal. Nechtěl mě pustit. Z očí mi tekly slzy. Otřel mi je a políbil na nos. Zeptala se, co je pravda na tom, že se s ní miloval. Povzdechl si a řekl, že je to pravda. Okamžitě si mě na sebe natiskl. Neodporovala jsem, protože tu byla šance, že on nemusí být můj otec. Mohl to být někdo jiný. Držel mě v náručí. Podívala jsem se mu do očí a zeptala se ho znova, zda se s ní miloval. Můj pohled vypovídal o tom, že by měl konečně kápnout božskou. Povzdechl si a řekl, že ano. Objímal mě. Z očí mi tekly slzy, musela jsem se mu vytrhnout. Chtěl si mě k sobě přitáhnout, ale já nechtěla. Zeptal se mě, co se děje. Zopakovala jsem to samé, co včera. Díval se na mě vyjeveně. Povzdychla jsem si, ale neřekla jsem mu, že to taky nemusí být pravda. Natáhl ke mně ruku. Já k němu ale ne. Byla jsem zoufalá, potřebovala jsem pomoct, ale nemohla jsem takhle. Chtěla jsem vědět, jak by to asi dopadlo, kdyby opravdu byl můj otec. Odpověděl mi:
"Miluju tě a nic to nezmění." Dívala jsem se na něj nevěřícně. Jemu to bylo zřejmě jedno, tenhle cit pro něj byl důležitější.
"Já tebe taky," Zašeptala jsem. Myslela jsem to vážně, ale ten pocit ě štval. Objal mě. Cítila jsem se v bezpečí. Pak jsem se na něj zahleděla. To otázku jsem musela položit. Zeptala jsem se ho, co když je to pravda. Zajímalo mě to a tohle mě nějak neuklidnilo. Odpověděl, že by mě chtěl do péče, ale já hned řekla, že ona by to nedovolila. Musela jsem ho upozornit, že by to ale na úrovni otce a dcery. Sice jsem nevěděla, jak dlouho by mi to vydrželo mně, nebo jemu. Souhlasil, že by to bylo na téhle úrovni. Nakonec jeho sevření povolilo. Políbil mě na čelo. Usmál se. Já mu úsměv neopětovala. Akorát jsem se s ním rozloučila a šla pryč, spíše jsem se rozběhla. Nesnažil se mě zastavit. Doběhla jsem domů a ona už na mě čekala. Okamžitě jsem jí řekla, že chci zjistit, kdo je můj otec. Přikývla, souhlasila s semnou. Ještě k tomu dodala, že ví jistě, že Viktor je můj otec, protože jistila ještě dřív, než se milovala s těma dalšíma, že je těhotná. Dívala jsem se na ni zděšeně. Z očí mi tekly slzy. Nakonec jsem jí řekla, že chci do péče ke svému otci. Dala mi facku a řekla, že mě s ním už nikdy nenechá. Zavrčela jsem na ni, že on se o mě klidně bude soudit. Na to mi dala další facku a zařvala, že a´t si to zkusí, že u soudu řekne, co jme spolu dělali. Nic jsme jí na to neřekla a vyběhla ze dveří. Nepamatovala jsem si cestu k němu. Vyběhla jsem před dům a rozhlédla se. Nikde nebyl. Věděla jsem, kdo by mi mohl pomoct. Vedle nás bydlela jedna paní, ráda jsem k ní jako malá chodila. Doběhla jsem před její dům. Občas mě vozila do školy. Věděla jsem, že má auto. Vykoukla z okna a když viděla, jak se tvářím, otevřela dveře a běžela za mnou. Okamžitě mě objala kolem ramen a ptala se, co se děje a jestli nechci dovnitř. Pověděla jsem j, že potřebuji odvést. Přikývla, ale když jsem řekla, kam bych potřebovala, tak se zajímala, proč tam chci. Odpověděla jsem jí, že potřebuju mluvit se svým otcem. Už nic neříkala, dovedla mě k autu, co měla v garáži a připnula mě, protože já přes slzy neviděla nic. Otevřela bránu a vyjela autem ven. Pak, když ji zase zavřela a vyjeli jsme. Nakonec jsem zase usnula.
Probudilo mě až šťouchání do mě, protože potřebovala vědět, kam má jet. Poděkovala jsem jí a řekla, že na mě čekat nemusí, že se domů nějak dostanu. Přikývla a řekla, ať se držím. Nakonec odjela. Tady jsem to už znala. Rozeběhla jsem se dlouhou ulicí až k jeho domu, který byl na konci. Bylo tam ticho, až jsem se bála, že není doma, ale jakmile jsem vkročila na štěrk, otevřely se dveře a vyběhl on, Viktor, můj otec. Objal mě a odvedl dovnitř.
Posadil si mě na gauč a odešel do kuchyně. Po chvíli se vrátil s hrnkem v ruce. Podal mi jej. Akorát jsem si ho vzala a položila na konferenční stůl. Sledoval mě. Nakonec jsem se zase opřela o opěradlo. Objal mě a přivinul k sobě. Otřel mé slzy. Odtáhla jsem se od něj. Vypadal smutně. Zeptal se mě, co se děje. Pověděla jsem mu své trápení. Zíral na mě s otevřenou pusou. Zase si mě k sobě přitiskl, už jsem neodporovala. Hladil mě po zádech. Najednou se sklonil k mojí hlavě, jeho rty se dotkly mých. Věděla jsem, že se musím odtáhnout, ale zároveň jsem nechtěla. Chytl mě kolem pasu a přetáhl si mě na klín. Dala jsem mu ruce kolem krku a rty stále nerozpojila. Začal mě líbat. Přitiskl si mě k sobě. Cítila jsem, jak jeho kalhoty tlačí na můj rozkrok, přišlo mi to zvrhlé. Odtáhla jsem se od něj. Zamračil se. Řekl, že je jedno, jak to je, ale s tímhle nic neudělám. Stále jsem mu seděla na klíně. Objal mě a já si položila hlavu na jeho rameno. Najednou jsem cítila, jak mi jeho ruka rozepíná kalhoty. Nesnažila jsem se mu v tom nijak bránit a tak se najednou jeho ruka octla pod mými kalhotkami. Okamžitě do mě jedním prstem vnikl. Vyjekla jsem, protože jsem to nečekala. Hladil mě po zádech dál a prst ve mně pokrčil. Chytl mě za bod G, čímž mě okamžitě přivedl k vrcholu.

Pokračování příště.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám psát dál??

Ano
Ne

Komentáře

1 Ivet P. Ivet P. | 18. listopadu 2012 v 19:56 | Reagovat

Opravdu to nepokračuje dle mých představ ale co se dá dělat,čtenáři rozhodly.Ale nemění to nic na tom že se mi příběh líbí.Těším se na další kapitolku.

2 Christeen Christeen | 18. listopadu 2012 v 19:59 | Reagovat

[1]: Děkuju... Taky jsem si myslela, že to dopadne tak, jak to mám napsané :D

3 Isa Isa | 19. listopadu 2012 v 14:25 | Reagovat

teď to trošku specifikuju...už to nebude jen "super"...
Chci říct, že příběh jako takový je dobrý, bohužel se mi zdá, že sis lehce naběhla s nepoužíváním přímé řeči, jelikož se mi zdá že se kvůli tomu hodně skáče v ději.Sem tam je tam nepřesná dějová linie vzhledem ke skokům v ději jak jsem už psala.
Dál se mi zdá dost hloupé chování její matky a tak-viz to že jí jednou řekne to..pak že neví a najednou to ví určitě..nad tím bych se lehce zamyslela...no a jinak se mi některé drobnosti zdají docela fantaskní vzhledem k tomu jak to doopravdy funguje..
No toť vše po technické stránce :D ale i tak se mi kapča moc líbila :)

4 Christeen Christeen | 19. listopadu 2012 v 14:50 | Reagovat

[3]: Já vím, ale já už nevěděla, jak to napsat a potřebovala jsem se rychle přiblížit ke konci, protože to už hodlám dokončit. Už mě to nějak nebaví, tak to jenom dokončím. Já už nějak přímou řeč nepoužívám, protože mi tam překáží, ale asi ji ještě použiji, jen nevím kdy.

5 ArleneVek ArleneVek | E-mail | 22. července 2017 v 15:56 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

6 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 20:04 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

7 DavidLaw DavidLaw | E-mail | 28. července 2017 v 17:11 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиНегатив Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

8 Avia777gaf Avia777gaf | E-mail | 17. srpna 2017 v 0:09 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

билет +на самолет самый дешевый туда
купить авиабилеты дешево официальный сайт
дешевые авиабилеты акции s7 авиакомпаний скидки
дешевые авиа билеты стоимость расписание наличие мест
авиакомпания s7 купить дешевые авиабилеты

9 GeorgeMob GeorgeMob | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 4:48 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>mlm продажи что это, шаблоны приглашений в сетевой маркетинг</a>

10 RonaldDanty RonaldDanty | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:29 | Reagovat

costo levitra colombia

<a href="http://levitraxrm.net">generic levitra </a>

levitra makes my face red

<a href=http://levitraxrm.net>buy levitra online </a>

11 Avito321douh Avito321douh | E-mail | 29. září 2017 v 4:03 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито как зайти в свой аккаунт
как восстановить аккаунт на авито если он был удален
как отвязать номер от авито если заблокировали аккаунт
как узнать к какому аккаунту привязан номер на авито
не могу разместить объявление на авито номер подтвержден в аккаунте

13 MIAWib MIAWib | E-mail | Web | 22. října 2017 v 0:59 | Reagovat
14 Avito321douh Avito321douh | E-mail | 28. října 2017 v 5:17 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

взломаю аккаунт авито
авито москва купить кроссовки нью баланс
деньги в долг на авито в казани
авито как заработать деньги
подача объявлений на авито с разных аккаунтов

15 ElvaDey ElvaDey | E-mail | Web | 27. listopadu 2017 v 12:46 | Reagovat
16 Michaelnoink Michaelnoink | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 14:38 | Reagovat

На рынке спальных принадлежностей особое место занимают подушки и одеяла с натуральными наполнителями, в частности, подушки из овечьей шерсти. Этот природный материал еще с библейских времен используется человеком для изготовления одежды, бытовых и постельных принадлежностей. Читайте об этом подробнее на сайте <a href=http://dettka.com>dettka.com</a>

17 WalterBub WalterBub | E-mail | Web | 10. dubna 2018 v 4:13 | Reagovat

Последние строительные новости здесь <a href=https://dipris-studio.ru/>dipris-studio.ru</a>

18 ThomasUnura ThomasUnura | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 19:20 | Reagovat

Последние компьютерные новости здесь <a href=http://devays.ru/>devays.ru</a>

19 RobertPax RobertPax | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 3:23 | Reagovat

Новости кулинарного мира тут <a href=http://fitelife.ru/>fitelife.ru</a>

20 AaronThile AaronThile | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 1:07 | Reagovat

Отличные строительные советы здесь <a href=http://akvakraska.ru/>akvakraska.ru</a>

21 Stanleyhully Stanleyhully | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 14:18 | Reagovat

Для того, чтобы провести отпуск в Греции, следует получить соответствующую документацию, подробнее читайте на сайте <a href=http://gturs.com>gturs.com</a>

22 QuawIdIodahut QuawIdIodahut | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 19:11 | Reagovat

Hello there! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I really enjoy reading through your blog posts. Can you recommend any other blogs/websites/forums that go over the same subjects? Thanks a lot!

23 Charlestot Charlestot | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 3:15 | Reagovat

Модные женские советы здесь <a href=http://dicask.ru/>dicask.ru</a>

24 Michaelkex Michaelkex | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 15:32 | Reagovat

Новости медицины тут <a href=http://griskomed.ru/>griskomed.ru</a>

25 ArchieMot ArchieMot | E-mail | Web | 22. dubna 2018 v 4:28 | Reagovat

Подарок руководителю, крупному бизнесмену, серьезному и ответственному человеку зрелого возраста должен быть солидным, запоминающимся, весомым, и недешевым, однозначно. Подробнее об этом читайте на сайте <a href=http://fi-hi.ru>fi-hi.ru</a>

26 QuawIdIodahut QuawIdIodahut | E-mail | Web | 2. května 2018 v 16:52 | Reagovat

Good post. I will be experiencing some of these issues as well..

27 RolandNok RolandNok | E-mail | Web | 2. května 2018 v 23:21 | Reagovat

Архитектурное проектирование объектов различных типов сооружений — это важнейший этап, значительный и ответственный в строительном процессе, подробнее читайте на сайте <a href=http://roofor.ru>roofor.ru</a>

28 QuawIdIodahut QuawIdIodahut | E-mail | Web | 4. května 2018 v 15:27 | Reagovat

This article will assist the internet users for creating new blog or even a weblog from start to end.

29 DennisSypox DennisSypox | E-mail | Web | 5. května 2018 v 5:31 | Reagovat

Состояние окружающей нас среды во многом зависит от правильного использования природных ресурсов, которые даются человеку. Это касается и строительной деятельности. Подробнее об этом читайте на сайте <a href=http://beton-cement-ru.ru>beton-cement-ru.ru</a>

30 GeraldDiogy GeraldDiogy | E-mail | Web | 14. května 2018 v 19:02 | Reagovat

Строительные советы здесь <a href=http://www.overbag.ru/>www.overbag.ru</a>

31 JeffreyGal JeffreyGal | E-mail | Web | 15. května 2018 v 3:21 | Reagovat

Все знают, что натуральные природные материалы имеют массу преимуществ, среди которых экологичность, невероятный дизайн, прочность и долговечность, подробнее читайте на сайте <a href=http://dumainfo.ru>dumainfo.ru</a>

32 CharlesDar CharlesDar | E-mail | Web | 17. května 2018 v 13:32 | Reagovat

Последние женские новости здесь <a href=http://phpua.net/>phpua.net</a>

33 Richardshurn Richardshurn | E-mail | Web | 18. května 2018 v 15:41 | Reagovat

Последние мировые новости здесь <a href=http://www.planetoday.ru/>www.planetoday.ru</a>

34 Elwoodadesy Elwoodadesy | E-mail | Web | 24. května 2018 v 21:11 | Reagovat

Новости компьютерного мира тут <a href=http://progio.ru/>progio.ru</a>

35 Davidthend Davidthend | E-mail | Web | 25. května 2018 v 23:06 | Reagovat

Автомобильные новости здесь <a href=http://drive-land.net/>drive-land.net</a>

36 Chestercaf Chestercaf | E-mail | Web | 28. května 2018 v 18:21 | Reagovat

Достаточно непростой задачей поисковой оптимизации является продвижение корпоративного сайта. Качественное продвижение в Яндексе или Гугле поможет повысить посещаемость корпоративного сайта. Подробнее читайте на сайте <a href=http://gdefile.ru>gdefile.ru</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama