NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Já už nemůžu 11.kapitola

15. listopadu 2012 v 1:02 | Christeen |  Já už nemůžu
Pozn: Tato kapitolka je trochu... No nevím, mě přijde zvláštní. Potřebovala jsem se ryche přesouvat v čase. Tentokrát ale vy čtenáři rozhodnete, zda to bude tak, či onak. Doufám, že se vám bude líbit. Příjemné čtení
11. Kapitola

O týden později

Přestala s semnou mluvit úplně. Nijak mi to nevadilo. Doma byl klid. Každé dopoledne jsem odcházela do nemocnice. Na školu jsem se vykašlala úplně. Nechodila jsem tam, protože jsem musela být s ním. Ona to samozřejmě nevěděla, takže jsem byla stále s ním. Sestřičky mě tam vždy nechaly celý den. Byla jsem jim vděčná, tak jsem jim donesla čokoládu. Každé jednu výtečnou čokoládu. Čekala jsem, že jí přijde dopis, že mě vyhodili ze školy, ale ten byl stále v nedohlednu, tak jsem to nechala být. Nijak mě to netrápilo. Po týdnu nechození do školy přeci jen něco přišlo a ona na mě vyjela, kde jsem celý týden byla. Na to jsem jí odsekla, že je jen jediná možnost, když ne doma. Dala mi facku a řekla, že jsem naivní. Do očí jsem jí řekla, že je kráva, co žárlí, že já jsem šťastná a ona není. Zamračila se na mě a dala mi facku a bouchla mojí hlavou o zeď. Zatmělo se mi před očima a záda jsem si sedřela o zeď. Nechala mě na zemi ležet, akorát na mě zařvala, že jsem jí ho ukradla. To mě naštvalo. Podívala jsem se na ni. Otevřela jsem pusu, ale z ní vy vyšlo akorát syknutí bolestí a pak najednou tma.

***
Probrala jsem se až po několika hodinách. Ležela jsme na gauči v obýváku. Malátně jsem se zvedla a zamotala se mi hlava. Ztěžka jsem dosedla na gauč zpátky. Venku byla tma, nechtěla jsem rozsvěcet, tak jsem se odplížila ke schodům a odtud vyšplhala opatrně nahoru na horní patro. Nakonec jsem se dostala do pokoje. Potichu jsem zavřela dveře a rozsvítila lampičku na stole. Budík ukazoval kolem čtvrté ráno. Povzdechla jsem si. Ona právě vstávala do práce. Věděla jsem, že světlo u mých dveří jí prozradí, že jsem vzhůru. Vletěla do mého pokoje a celá… Nevěděla jsem, jak to popsat. Dívala jsem se na ni. Pak otevřela pusu a to co z ní vyšlo, to mě vyděsilo. Řekla, že se s ním milovala, několikrát, po několik týdnů. Já měla být výsledkem toho všeho. Nechtělo se mi tomu věřit, že by byl můj otec. Dívala jsem se na ni. Vypadala, že to myslí vážně. Nevěděla jsem, jestli mi lhal Viktor, nebo ne. Raději jsem ji poslala z mého pokoje a zavřela za ní. Tohle mě dostalo… Byla jsem vzhůru celou noc. Nemohla jsem spát. Nakonec jsem usnula těsně před tím, než měla jít za Viktorem, nebo otcem. Ten den jsem tam nešla.

***
O měsíc později

Viktor se stále neprobral. Nebyla jsem ve škole. Po dalším týdnu, co jsem zjistila tu informaci, jí zavolali, že mi hrozí vyloučení ze školy. Nijak jsem na to nereagovala, přišla za mnou kvůli tomu. Řekla jsem, že mám starost o svého otce, takže se nechci psychicky složit ještě kvůli škole. Myslela jsem, že jim to řekne, že jsem na tom špatně, ale neřekla jim to. Po dalším týdnu přišlo, že mě vyloučili. Neměla jsem z toho těžkou hlavu. Každý den jsem chodila za Viktorem, aniž bych o tom řekla něco. Stejně to věděla. Chodila jsem tam každý den a doufala, že se konečně probudí. Pak jsem tam šla o několik týdnů později. Pokaždé jsem tam usnula. Sestřičky mě vždy budily.
Zase jsem u něj seděla. Nedržela jsem ho za ruku, neodvážila jsem se. Nakonec mi zase hlava klesla na jeho postel. Najednou jsem ucítila pohyb po mých vlasech, to mě probudilo. Zamumlala jsem, jestli už je čas jít domů, ale ozval se jiný hlas, mužský hlas. Zvedla jsem hlavu. Upínal na mě své oči. Pousmála jsem se a řekla, že zavolám sestru. Nedokázala jsem říct, co jsem zjistila, ale byla sem smutná z toho, jak chladně se k němu chovám. Chtěl vědět, jak dlouho spal. To jsme mu řekla. Nakonec jsem pro sestřičku došla. Jakmile se to dozvěděli, mě vytlačili z pokoje a poslali domů. Byli u něj i doktoři. Tak sem odešla domů a seděla na posteli. Přemýšlela jsem o všem. Nakonec jsem začala zase kreslit. Namalovala jsem mu obrázek víly s mým obličejem. Byl v teplých barvách. Líbil se mi, až jsem mu ho málem nechtěla dát. Nakonec jsem ho pro něj schovala. Byla jsem plná pochybností, Nevěděla jsem, kdo z nich mluví pravdu. Nechtěla jsem jim věřit, ani jednomu, přesto Viktorovi jsem věřila nejvíc. Přitom bych se svých citů k němu měla zbavit, jelikož je asi můj otec.
následující den jsem šla za ním. Sestřičky mě dovedly na jiný pokoj. Poděkovala jsme jim a vešla. Sedel na posteli a jedl. Usmál se na mě a já na něj. První, co jsem mu řekla, bylo, že si musíme promluvit, Díval se na mě smutně. Zeptala jsem se ho, jestli se opravdu s ní nemiloval. Odpověděl, že ne a proč se znovu ptám. Ne to jsem mu řekla, co mi řekla ona. Byla jsem nešťastná. Z očí mi tekly slzy. Trápilo ho to. Viděla jsem to na něm. Byl z toho nešťastný, ale co jsem mohla dělat. Sehnula jsem se a políbila ho. Na to jsem mu do úst zašeptala: "Sbohem." V tu chvíli si mě k sobě přitiskl a nechtěl mě pustit. Bránila jsem se, ale nepustil mě. Nosem se mi otíral o mou tvář. Líbilo se mi to, ale musela jsem jít. "Miluji tě," zašeptala jsem a on mě nechal se zvednout. Jeho pohled vypovídal o nešťastnosti. Musela jsem jít. Měl to být náš poslední polibek. Z nemocnice jsem utíkala, jak nejrychleji jsem mohla.
Doma jsem se svalila na postel a plakala do polštáře. Nemohla jsem uvěřit, že jsem ho opustila. Ale tohle jsem nezvládala. Ona byla v práci. Vzala jsem si žiletku a ušklíbla se. Opět jsme se zamkla ve svém pokoji. Zase jsem si sedla. Ostrá hrana žiletky se mi kousavě zařezávala do jemné kůže na zápěstí. Štípalo to, ale vydržela jsem to. Teklo z těch ran moc krve. Bylo mi to jedno. Lehla jsem si na zem a ležela. V žaludku mi zakručelo. Nějakou dobu jsem nic nejedla, Nechtěla jsem se zvedat, tak jsem na té zemi nakonec usnula. Slzy mi tekly z očí, krev z rány.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christeen Christeen | 15. listopadu 2012 v 16:59 | Reagovat

Potřebuji minimálně pět hlasů celkem :)

2 Dee* Dee* | Web | 15. listopadu 2012 v 17:39 | Reagovat

Super :D

3 Bloodynka Bloodynka | E-mail | Web | 15. listopadu 2012 v 17:50 | Reagovat

Oh! Perfektné! Ale je mi jej stráááášne ľúto :/ :D

4 Christeen Christeen | 15. listopadu 2012 v 17:52 | Reagovat

[3]: Mě tak trochu ne :D Ale zatím vyhrává to, co chci :D jen budu asi muset poupravit záměr :D

5 Christeen Christeen | 15. listopadu 2012 v 18:27 | Reagovat

Rozhodnuto pro incest, takže já jdu psát :D

6 Ivet P. Ivet P. | 16. listopadu 2012 v 23:02 | Reagovat

Pěkné ;) super pokračování =)

7 Christeen Christeen | 16. listopadu 2012 v 23:24 | Reagovat

[6]: díky :)

8 Dee* Dee* | Web | 17. listopadu 2012 v 20:54 | Reagovat

Na blogu je výsledek kontroly AFFS:

http://fan-vampirediaries.blog.cz/1211/list-of-affs

9 Isa Isa | 19. listopadu 2012 v 14:16 | Reagovat

vzhledem k tomu jk se cítím si mi touhle kapitolkou přímo sedla :D pěkné :)

10 Christeen Christeen | 19. listopadu 2012 v 14:18 | Reagovat

[9]: To jsem ráda

11 Dorothyham Dorothyham | E-mail | 19. července 2017 v 0:58 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170718

12 EssayErudite EssayErudite | E-mail | Web | 26. července 2017 v 13:44 | Reagovat

Essay writing Service - EssayErudite.com

We value excellent academic writing and strive to provide outstanding <a href=https://essayerudite.com>essay writing services</a> each and every time you place an order. We write essays, research papers, term papers, course works, reviews, theses and more, so our primary mission is to help you succeed academically.

Don't waste your time and order our <a href="https://essayerudite.com/" />essay writing service</a> today!

13 DavidLaw DavidLaw | E-mail | 28. července 2017 v 17:11 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиКак удалить себя из интернета Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

14 AaauceArila AaauceArila | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:12 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

15 Dannyweirm Dannyweirm | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 0:59 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

16 Mariakl Mariakl | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 23:14 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых востребованных способов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это укрепит вашу связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы скоро найдете то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и другие интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

17 Avito321douh Avito321douh | E-mail | 29. září 2017 v 1:53 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

готовый аккаунт для авито
продам аккаунт стим авито
как пополнить авито кошелёк
авито кошелек как зарабатывать
ваш аккаунт заблокирован avito

18 SlavaJeg SlavaJeg | 5. října 2017 v 16:38 | Reagovat

Hey everyone! Recently I have been struggling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/order-ambien-online-overnight>website</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

19 BethanyNco BethanyNco | E-mail | Web | 7. října 2017 v 19:25 | Reagovat
21 BethanyKzd BethanyKzd | 26. října 2017 v 19:16 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week summer. Plus the university exams are close, it will be a hell. I am already panicking maybe I should <a href=http://www.scoop.it/t/general-information-137/p/4087039802/2017/10/18/buy-ambien-online>site</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

22 Avito321douh Avito321douh | E-mail | 28. října 2017 v 2:58 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

удалить аккаунт на авито
на авито сняли деньги а объявление отклонили
авито продажа аккаунтов
приложение avito запрашивает доступ к вашему аккаунту
деньги ссср авито

23 ElvaJhe ElvaJhe | E-mail | 26. prosince 2017 v 14:44 | Reagovat

апрапрапр

24 LelandThert LelandThert | E-mail | Web | 4. února 2018 v 2:17 | Reagovat

Link exchange is nothing else but it is simply placing the other person's weblog link on your page at proper place and other person will also do similar in support of you.
<a href=http://genericviasra.com/>viagra online</a>

25 Lelandillep Lelandillep | E-mail | Web | 13. března 2018 v 13:13 | Reagovat

Why users still use to read news papers when in this technological globe all is accessible on web?

26 QuawIdIodahut QuawIdIodahut | E-mail | Web | Středa v 0:47 | Reagovat

You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually something which I think I would never understand. It seems too complex and very broad for me. I am looking forward for your next post, I'll try to get the hang of it!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama