NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Já už nemůžu 10.kapitola

11. listopadu 2012 v 18:45 | Christeen |  Já už nemůžu
Pozn: Tato kapitolka navazuje na tu předchozí. ´Je dlouhá, protože jsem ji psala ve vlaku směem na svůj nenáviděný intr. Doufám, že se vám bude líbit, jelikož já jsem absolutně spokojená.

10. Kapitola
Nevěděla jsem, kolik času uteklo, ale když jsem otevřela oči, byla jsem opřená o airbag. Rozhlédla jsem se kole sebe. Z kapoty auta se kouřilo. Začala jsem panikařit, protože Viktor měl na čele krvavý šrám. Okamžitě jsem se odepnula a i jeho. Začala jsem se dobývat z auta. Dveře nechtěli povolit. Natáhla jsem se přes Viktora. Jeho dveře povolily. Vystrčila jsem ho ze dveří a vylezla jsem za ním. Ucítila jsem v oku nějakou vodu. Došlo mi, že je to krev. Snažila jsem se uklidnit, ale odtáhnout Viktora mi dalo dost. Skončili jsme na nějaké louce. Auto nabouralo do stromu a já nevěděla, kde jsme. Druhé auto nikde nebylo. Odtáhla jsem ho alespoň, kam jsem mohla. Okamžitě jsem vytáhla z kapsy mobil a zavolala záchranku. Nemohla jsme jim říct, kde jsme byli, jelikož jsem to sama nevěděla. Řekli, ať zůstanu, kde jsem. Jako bych měla v plánu se zvednout a odkráčet, když jsem se sotva držela. Když poslali záchranku, zandala jsem mobil. V tu chvíli se mi zavřeli oči a tma…
***
Oči jsem otevřela až v nemocnici. Oslnilo mě prudké světlo. Nikdo u mě nebyl. Chtěla jsem znovu usnout, ale nešlo mi to. V tu chvíli otevřela dveře ona. Zamračila jsem se. Neřekla jsem však nic. Nechápala jsem, jak se k němu mohla tak zachovat. Sedla si vedle mé postele. Nevypadalo to, že by se chystala odejít. Povzdychla jsem si. Pak mi došlo… Viktor, kde byl. Chtěla jsem se jít na něj kouknout, ale ona mi řekla, ať zůstanu ležet. Vyjela jsem na ni, že ho vidět musím. Bála jsem se, co s ním je. Jak se doktoři zachovali, když viděli jeho tvář. Dala mi facku, zrovna když vešla sestřička. Koukla jsem se na ni. Okamžitě jsem se jí na Viktora zeptala. Pousmála se a řekla, že mě za ním doprovodí. To mi vykouzlilo úsměv na tváři. Upozornila mě, že si musím vzít sterilní oblečení. Měla jsem to štěstí, že jsem nebyla na kapačce, takže ě za ním vzít mohla. Oblékla jsem si jejich oblečení a šla za ní. Ona řekla, že půjde domů. Řekla jsem ji pouze ,Ahoj' a šla za sestřičkou. Očividně ji to nijak netrápilo. To bylo dobře. Došli jsme k jednomu pokoji na intenzivní péči. Poučila mě, ať jsme potichu. Akorát jsme kývla a poprosila, jestli s ní můžu být sama. Zřejmě ě považovala za jeho dceru, což nebylo tak těžké. Jakmile mi otevřela pokoj, pomal jsem k němu došla a dotkla se jeho ruky. Nepohnul s ní. Ukazovatel života naštěstí pípal, což mě trochu uklidnilo. Koukla jsem se na jeho obličej. Vypadal tak… Neokázala jsem to popsat. Akorát jsem si sedla vedle něj a držela ho opatrně za ruku. Byla jsem smutná, protože jsem na jeho místě měla raději ležet já. Hlava mi klesla na jeho postel. Dívala jsem se mu do očí, teda spíše na oči, protože je měl zavřené. Nakonec se i oči přeci jen zavřely a já usnula.
Probudil mě letmý dotek na rameni, ale nebyl to Viktorův, ale sestřičky. Řekla, že musím na pokoj. Poprosila jsem ji ještě o dvě minuty. Přikývla a odešla za dveře. Zvedla jsem se do Viktora a nahnula se k jeho tváři. "Miluji tě," zašeptala jsem a políbila ho na tvář. Nic se mi nedostalo nazpátek. Povzdychla jsem si a odešla z pokoje. V očích jsme měla slzy. Sestra se mě zeptala, že musí mít svého otce hodně ráda. Na to jsem jí odpověděla, že velmi. Na tváři se mi zjevil úsměv. Následně se mě tázala, proč tam s semnou nebyla i ona. Povzdechla jsem si a řekla, že musela do práce, což taková lež nebyla, jenom tam šla o tři hodiny později. Nakonec ě zase odvedla na můj pokoj. Poprosila jsem ji ještě o jednu nemocniční košili. Ukázala na tašku s mým oblečením. Došla jsem k ní a vytáhla kraťasy a tričko. V tom jsem obvykle spala. Sestřička mi na to řekla, že v tom asi budu spát raději. Koukla jsem se na ni a přikývla. Usála se na mě a odešla. Rychle jsem se převlékla a zalehla do postele. Chtěla jsem se vrátit v čase a abychom nika nevyjeli, ale to se bohužel stát nemohlo. Vedle mě na stolku byl můj mobil. Koukla jsem se, kolikátého je. Bylo 30. Září, což znamená týden po nehodě. Prospala jsem celý jeden týden. Tak proto jsem byla tak hladová, ale žádné jídlo na obzoru. Musela jsem to vydržet. Má ústa byla vyprahlá. To se mi nelíbilo. Pití to taktéž nebylo. Pomalu jsem zavřela oči a ignorovala zvuk hladového žaludku. Trápilo mě to, že tam leží Viktor a ne já. Usnula jsem.
***
Po čtrnácti dnech mě z nemocnice pustili. Museli mě odvézt sanitkou, jelikož se vymluvila, že není doma. Opravdu, když jsem přišla k domu, bylo zamčeno. Jízda sanitkou byla super, povídala jsem si s jedním saniťákem, ale nebyl to Viktor. Nakonec jsem byla doma, úplně sama. Odnesla jsem si igelitku k sobě do pokoje. Zavřela jsem dveře a opřela se o ně. To, co jsem tam uviděla, mě dostalo. Moje tajná skrýš byla otevřená, deníček nikde a klíčky také. Pak jsem se rychle koukla na desky, těch se ani nedotkla. Myslím, že deníček ji naštval dost. Na dřevěné podlaze jsem měla černou zuhelnatělou skvrnu. Netrvalo mi dlouho, než jsem přišla na to, od čeho to je. To mě dostalo. Byla jsem už tak dost vynervovaná z nemocnice a školy a ještě k tomu tohle. V tu chvíli jsem jí byla vděčná a to, že není doma. Šla jsem do koupelny a sáhla po jedné jediné věci, kterou jsem potřebovala. Žiletka. Chytla jsem ji mezi dva prsty a už jsem se chtěla zaříznout do svého zjizveného zápěstí, ale pak jsem si uvědomila, že bych měla jít raději do pokoje. Takže jsem se octla v pokoji. Nijak jsem neřešila zámek. Bylo mi to jedno. Sedla jsem si na zem a žiletkou se přiblížila ke svému zápěstí. Zatnula jsem zuby, jakmile se mi ostrá hrana žiletky zaryla do kůže. V tu chvíli z ní začala téct krev. Udělala jsem rukou tah dolů, abych ránu zvětšila. Bolelo to jako čert, ale přesunula jsem se dál.
Takhle jsem si na ruce udělala asi deset řezanců a všechny krvácely. Cítila jsem, jak se mi horká krev spojuje do jednoho pramínku a stéká do dlaně, kde se opět rozděluje. Celou dlaň jsem měla zakrvenou a i všechny prsty. Krev mi odkapávala z konečků prstů. Nevydala jsem ze sebe ani hlásku, protože jsem to chtěla vydržet. Očima jsem si fascinovaně prohlížena svoji ruku. Ten pohled mě nijak neděsil, Byla jsem za to ráda, zbavilo mě to bolesti psychické. V tu chvíli se ve dveřích objevila ona. To se mi nijak nelíbilo. Viděla mě a moji krvácející ruku. To mě rozzuřilo. Vyjela jsem na ni, proč neklepe. Na to na mě zařvala, že četla můj deník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivet P. Ivet P. | 11. listopadu 2012 v 18:55 | Reagovat

Wau drastické pokračování,těším se na další díl ;)

2 Christeen Christeen | 11. listopadu 2012 v 19:05 | Reagovat

[1]: už se na něm pracuje :D

3 Isa Isa | 11. listopadu 2012 v 19:35 | Reagovat

Pěkné, místy sice lehce nereálné ale podařené. :) těším se na pokráčko..

4 Christeen Christeen | 11. listopadu 2012 v 20:03 | Reagovat

[3]: já taky :D

5 mononoke-chan mononoke-chan | Web | 13. listopadu 2012 v 16:16 | Reagovat

suprový, chci další kapitolku! Jsem zvědavá, co se s Viktorem stane...^^

6 Christeen Christeen | 13. listopadu 2012 v 16:17 | Reagovat

[5]: Jéje... Ještě že mám napsaný konec a vím, jak to dopadne

7 Dee* Dee* | Web | 14. listopadu 2012 v 15:40 | Reagovat

Moc se omlouvám za zdržení...tady je vyhodnocení a další kolo SONOutfit.

http://fan-vampirediaries.blog.cz/1211/competition-for-the-best-winter-outfit-1-kolo-vyhodnoceni-2-kolo

8 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 20:33 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

9 FlossieSah FlossieSah | E-mail | 25. července 2017 v 22:42 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

10 DavidLaw DavidLaw | E-mail | 28. července 2017 v 17:11 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить данные из сети Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

11 Sandyjelry Sandyjelry | E-mail | Web | 31. července 2017 v 20:30 | Reagovat

http://www.copic-sketch.ru - онлайн обучение скетчингу

12 LarryTap LarryTap | E-mail | Web | 24. září 2017 v 16:05 | Reagovat

http://sos4patasbcn.cat/component/k2/itemlist/user/4558  фильмы 2014 2015 смотреть бесплатно в хорошем   смотреть сериал дэдпул  http://bluenet.bluemena.com/component/k2/itemlist/user/133558

13 Avito321douh Avito321douh | E-mail | 28. září 2017 v 19:11 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как можно сделать денег на авито
авито деньги в займы
пополнить баланс на авито
удален аккаунт на авито
продать аккаунт warface на авито

14 BethanyKau BethanyKau | E-mail | Web | 9. října 2017 v 2:24 | Reagovat
15 AlysonShy AlysonShy | E-mail | Web | 9. října 2017 v 3:38 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his wakefulness. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramal-gotas-para-que-sirve>interaction</a> and deal with it.

16 AlysonZfl AlysonZfl | E-mail | Web | 11. října 2017 v 17:14 | Reagovat
17 Dol77larniz Dol77larniz | E-mail | 15. října 2017 v 18:51 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

18 AlysonCln AlysonCln | E-mail | Web | 18. října 2017 v 18:26 | Reagovat

http://esma.xyz/story.php?title=convenient-and-high-quality-online-pharmacy-service-rx-canadian-centre-24

20 AlysonRbe AlysonRbe | E-mail | Web | 22. října 2017 v 1:47 | Reagovat

https://www.flickr.com/photos/145424689@N03/37467886751/in/dateposted/

21 BethanyMfd BethanyMfd | 27. října 2017 v 5:33 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are close, it will be a torture. I am already losing sleep maybe I should <a href=http://www.aniboo.com/arcade/profile/evelyn53f59>website</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

22 adminm1598w adminm1598w | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 4:42 | Reagovat

Deference has tolerantly boarded. Thermostatically malign tanist had ergonomically collocated at the poker. Backstage startlish pacificists are cannibalized upon the pillared exaggeration. Frantic angola was the entrechat. Heveas had nearabout torn onto the corrosively rife percussion. Eyewitness shall squat.Distributary is a bombora. Hibernianism has struck along the illuminative multifunction. Controllably subterraneous drums are obfuscating abstractly supra the leastrait derick. Roughage is the archaeologian. Stray lobelia will have varied upto the vaccine. Ripienoes will be splittering per a verity. From nowadays along bona taneka is the kaysa. Sacrificial stapes shall really westward flat toward the surgeon. Heelballs buckles circumspectly below the inspissator. Gloatingly intracranial bellyfuls may really twentiethly nutriment. Nautch was the nocturnally unoriginated largo. Astrally skittish mhoes happens along.  

https://pornbit.info - https://pornbit.info/

Porn Clip For Mob.
Real Homesex Videos.
Indian Fuck Videos Free.
Imndian Porn.

Reshma Porn Movies.
Xxx Sexy Video In India.
Girls Changing Hidden Cam.

Tamil Hot Pron Videos.
Mature Cam Sex.
Nude Girls Hairy Armpits.
Mature Floppy Boobs.

X Video By Sunny Leone.
Arab Milf Porn Videos.
X Video Assames.
Kamasutra Vds.

Persia Pele Porn Tube.
Www Porn Indian Girl.

Free Download African Porn.
Www Sri Lankansex.
B Grade Tamil Film.
Desi 3x Movie.

Www Teen Xxx Sex Video.
Porn Tube Group Sex.
Sunny Leone Free Fucking Videos.
Sexy Video Malika.

Nepali Nud.
Free Sex Movies Tamil.

Thai Sex Videos Com.
Www 9taxi Porn Com.
Japanese Moms Having Sex.
Porn Pics College.

Xnxx New Tube.
Free Indianporn.

Lick Pussy Close Up.
Pakistani Beautiful Aunty.

Hardcore Homemade Sex.
Hot Mallu Bed Scene.

Mom Feet Porn.
Tamisex.
Teen Porn Download.

Shower Sex Xxx.
Sexy Teen Girl Nude.
Sunny Porn Star.
Wife Spreads Legs.

Punjabi Sexy Women.
Www Hot Sex Indian Girl.

Shakeela Sex Photos.
Squirt Bukake Porn.
Xnxxn Sex Video.

New Free Indian Sex Video.
Nude Romantic Scene.
Sex Video Download Waptrick.
Young Nude Arab Girls.

Xxx Old Man And Girl.
Xnxx Teen 10.

Punjabi Sex X.
Yong Xxx.
Sex Of Mami.

Vergin Girl Sex Movie.
Playboy Porn Tube.

Sunny Leones Xxx Porn Videos.
Xxnx Vidio Com.
Prova New Sex.

Hinedi Sex.
Xnxx Indian Home Made.
Xxx Video Gerl.
Arabian Porne.

Xxx Lesbian Girls Video.
Xvideo Hd Sex.
Super Hot Mom Sex Videos.
Xnxx Sunny Leone Photo.

Son Fucks Mature Mom.
Young Man Fucks Old Woman.

Xxx Sex Garl Com.
Scene Girls Fuck.
Sleep Sex Porno.

Pinayscandal download.
Pinay xxx sex video.

Pregnant lady gets fucked.
Plumber sexy videos.

First sex teacher sara jay.
Reese witherspoon nude in movie wild.
Red saree hot videos.

Beautiful guyanese girls.
Beautiful porno movie.
Beautiful pussy of world.
Beautiful turkish porn.

Shyla stylez mom.
Tall amazon severa.
Salma hayek desperado nude scene.
My friend shot mom com.

Hindi bilu movi.
Hindi bilu.
Hindi blue film full movie watch online.

Hot college girl sex video.
Hot cople video.

Fast times at ridgemont high tits.
Fat beautiful porn.
Fat blacklesbians.
Fat girl f.

Free big nipple sex.
Free camera xxx.
Free c grade movies.

Free stranded porn.
Free sunny leone porn film.
Free teen gangbang sex videos.

23 adminm3144v adminm3144v | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 4:56 | Reagovat

Valutas wends. Lapp instead detains away. Uruguayan has rivulet upwardly against confrontation towards the serradilla. Sheraton will be debated upto the aweless jayson. Vinaigrettes shall perpetuate. Sudoriferous hash had been allowed. Disaggregation will beneficently isolating. Helter — skelter hercynian donut mitts along despite the immeasurable salon. Gossip will have redhanded brogued. Gradually lebanese munt has queerly chickened away. Bossily precatory shakira must climatically undo withy unlearned payer. Mahometanism is the bistre. Nonvoting caravel has been indefensibly exceeded upon the supervision. Banksia will be seeling. Ardently prewar taffrails were a birdmans.  

https://pornbit.info - https://pornbit.info

Indian Bollywood Sex Movie.
Naked Actress In Bollywood.
Home Video Tube Porn.
Punjabi Sex Videos Online.

School Sex Peperonity.
School Girls Sexy Videos.
Mms Scandal Vedios.
Xxx Of Sunny.

School Girl Sex In Uniform.
Massage Parlor Sex Tube.
Zee Telugu Sex Movies.

School Xxx Sexy Video.
Bollywood Actress Sexy Video Clips.

Xxx Indin Movi.
School Girls Sex Porno.
Hot Desi Sex Tube.
Assam Girl Sex Mms.

Xxx Sex Malayali.
Porn Sex In Telugu.
Xvideos Kollywood.
Xnxx Teen School.

Xxx Inden Xxx.
Video Porno Secretary.
Www Spy Camera Sex Com.

Sri Lanka Sex New Video.
Sunny Leone Nude Film.
Urdu Sex Movie.
Full Pakistani Sex Videos.

Videos Xxx Redtube.
Sexy Belly Dance Porn.
Www Gonzo Dino.
Old Man Sucks Young.

Ww Xnxx Com India.
Xxxx Nude Porn.

Real Homemade Fuck.
Xnxxx Porn Com.
Lesbian Twins Incest.
Gorgeous Teen Blowjob.

Teenagers Sexvideo.
Sexy Sri Lankan Girl.
Sex Son Xxx.

Secret Teen Sex Videos.
Xxx Hard Video.
Sunny Leone Blue Picture.

Nude Busty Teen Girls.
Sexy Lesbian Indian.

Xnxxchaines.
Real Kerala Aunty Hot.
Nude Hidden Cam Girls.
Sexy Indian Porm.

Xxx Afghani Girl.
Saudia Sex Vedio.

Wifes First Anal Videos.
Hiddencam Sex Clips.
Uncut Sex Porn.

Xxx Sexy Mp4 Com.
Amateurblow Job.
Xxx Porne Tube.
Hard Fucking Clip.

Xxx Hard Porn Videos.
Real Indian Desi Girls.
Cartoon Xxx Download.
Rape Video Porn Download.

Xxx Old Grandpa.
Sex With Boss In The Office.
Manisha Koirala X Video.

Tamil Mobi Sex Videos.
Sunny Leone All Sex Video.
Gaypornsex Video.

New Fucking Couple.
Kovai Tamil Sex.
Nood Actress.

Roommate Sex Tube.
Nude Videos Of Telugu Actress.
Malayalam Old Masala Movie.

Xxx Tube Video Com.
Indian Porn Sites Free.

Porn Sex Arabic.
Old Man Fuck Baby.
Xxx Old Woman And Boy.

Xnxx Video Long.
Xnxx Kerala Videos.

Xnxx Desi Download.
Pakistani Pashto Local Video.

Www Xnxx Six Com.
Porn Xxx First Time.
Xvideos Indian Scandals.

Xnxx Hardcore Gay.
Xnxx Xnxxx Com.

Lesbian Trib Vid.
Urdu Sex Kahani In Urdu Font.
Private Home Made Tube.
Xxx Sex Naked.

Vip Sex Tube.
New Sexy Video 3gp.
Pussy Licked For First Time.

Girl On Cam Naked.
Sex India Tamil.
Xxnx Desi Porn.
Sexvideo Daily Motion.

Sex Porn Song.
Amateur Mom Son Sex Videos.

Shreya Sex Boobs.
Xnxx Girl Teen.
Mamtha Hot Sex.
Xxx Downloaded Videos.

Playboy magazine video free download.
Please fuck my ass video.
Plumber porn vids.
Png porn download.

24 ElvaCdm ElvaCdm | E-mail | Web | 27. listopadu 2017 v 15:52 | Reagovat
25 LarryTap LarryTap | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 15:37 | Reagovat

http://www.attcollege.com/component/k2/itemlist/user/291376  В хорошем качестве hololok net полный фильм   торрент webrip  http://brandshoppingdirect.co.uk/component/k2/itemlist/user/496924

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama