NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Srpen 2012

Existuješ?! 1. Kapitola

30. srpna 2012 v 12:13 | Christeen |  Existuješ?


Komentář autora: Doufám, že se vám moje knížka bude líbit. Nejsem ještě moc skušená s psaním, ale chtěla bych být někdy spisovatelkou, takže se snažím. Budu psát, jak mi bude vycházet čas, tak se na mne prosím nehněvejte, neboť už budu na střední, tak nevím, jak to budu stíhat. Doufám, že si mezi učením a dalším učením najdu čas vám dávat další kapitoly. Teď vám přeju jen příjemné čtení.
Korekce: Mitsuki-chan

Ouran High School Host Club AMV-The Great Escape

29. srpna 2012 v 17:34 | Mitsuki |  Fanvidea anime
Tohle fanvideo na Ouran, jedno z mých oblíbených anime, se mi strašně líbilo, proto ho přidávám. ^^

Nová spoluadminka

29. srpna 2012 v 17:09 | Christeen
Zdravím,
jsem nová spoluadminka tohoto blogu, Christeen. Je mi patnáct let. Velice ráda píšu povídky a knížky. Budu se sem snažit dávat články minimálně jednou do týdne, prootže teď začne škola a já nevím, jak to budu stíhat. Budu se snažit přidávat o stars, filmech i seriálech. Docela by mě zajímalo, o kom byste chtěli, aych věděla, koho vyhledávat. Budu objektivní a budu se snažit vyhovět každému. Jen se prosím nehádejte o pořadí. Záleží, co kde najdu první a nebo z vlastní zkušenosti. Viděla jsem dost filmů a seriálů. Přečetla jsem dost knížek, abych měla o čem psát. Řekněte mi třeba, co bych si mohla přečíst, nebo skouknout. Jen pozor, nejsem na horory. Nemám je moc v lásce. Ale když mě zaujme, možná se na něj kouknu. Mám ráda filmy s Gerardem Butlerem. Můj nejoblíbenější s ním je Fantom Opery. Ale v podstatě se koukám na všechno. Přivítám i nápad, o čem bych mohla psát. Ale především sem budu psát svoji knížku. Děkuji vám za přečtení. Christeen.

New lay a spousta dalších změn...

29. srpna 2012 v 14:43 | Mitsuki-chan
Konnichiwa, mám pro vás poměrně důležitou zprávu. :-) Právě v tuto dobu přesouvám anime recenze z tohoto blogu na svůj nový blog, který bude pouze o anime, manze, atd.. a který mám spolu se svou kamarádkou. Dokud to tedy nedodělám, nebudu se tomuto blogu moc věnovat. S tímto blogem ovšem zatím stále nekončím. Na to mi až moc přirostl k srdci. Ještě jsem se ale nerozhodla, zda i na tomto blogu budu přidávat články týkající se anime nebo jen budu odkazovat na nový blog... Proto bych vás chtěla požádat, aby jste mi s tím poradili. Co by vám více vyhovovalo? :-) Dále přemýšlím, co bych přidávala na tento blog... Poslední dobou přidávám jen články s recenzema či videa... Snad mě něco napadne, ale uvítala bych i vaše nápady. :-) Také přemýšlím o nějaké spoluadmince, ale musel by to být někdo koho znám a někdo zodpovědný... Stále přemýšlím, jeslti někoho takovýho neznám, ale nevim. :D Již jsem spoluadminku sehnala. :) Její jméno je Christeen a brzy se vám jistě ozve. :-) Jistě jste si všimli i novýho layoutu. Ten starý už se mi nelíbil a tenhle je navíc mnohem praktičtější. xD Jo a přemýšlím, že v nejbližší době udělám kontrolu affs, protože mě nebaví obíhat a značně mi to krátí čas. :D

Naše tvorba || Rozcestník

25. srpna 2012 v 16:35 | Mitsuki

Together forever

Autor: Delena
Fandom: The Vampire Diaries
Pairing: Damon/Elena
Typ: Kapitolovka
Status: Dokončeno
Aktuální kapitola: 26 - The End (25.8.12)Dream...?

Autor: Delena
Fandom: The Vampire Diaries
Pairing: Damon/Elena
Typ: Jednorázovka
PG: 15+
Status: Publikováno 2.9. v 9:30
Existuješ?!

Autor: Christeen
Korekce: Mitsuki-chan
Fandom: //
Typ: Kapitolovka
Status: Výchází
Aktuální kapitola: 5.Kapitola (26.9.2012)
Popis: Sedmnáctiletá Erika Buckeová se se svými rodiči přestěhovala do Blackhole vilage. Dům, kam se stěhují velmi starý. Koupili ho s velkou slevou a nikomu není jasné proč. Erika chce ten dům nenávidět, protože ji odloučil od starých přátel a školy. Nikdy se nechtěla stěhovat, ale musí. Ale překvapení, které na ni čeká v jejím podkrovním pokoji předčí všechno. Duch Mosies je několik století starý a je to také poslední majitel domu. Zdá se být milý, ale záhy Erika zjistí, že není radno zahrávat si se sexy duchem. Nejenže se do něj zamiluje, ale Mosies ji přivádí z jednoho průšvihu do druhého. Netvrdí, že do ní není zamilován též, ale snaží se ji být stále na blízku.


Proč mi to děláš...

Autor: *Blackie*
Fandom: //
Typ: Kapitolovka
Status: Vychází
Aktální kapitola: 1.Kapitola (28.9.2012)
Popis: -doplníme-
Já už nemůžu

Autor: Christeen
Fandom: //
Typ: Kapitolovka
Status: Vychází
Aktuální kapitola: 2.Kapitola (11.10.2012)
Varování: 15+
Popis: Mám novou povídku, kterou budu psát jen občas. Je to povídka proti mým depresím. Ti, kteří mě znají ví, čím si procházím, co prožívám. Vlastně je to inspirováno mnou a mým životem. Teda většina ano.

26.Kapitola

25. srpna 2012 v 16:27 | Delena |  Together Forever

26.Kapitola

Komentář autora: Konečně, slibovaný poslední dílek. ^^ Děkuji, že jste se mnou měli tu trpělivost a dočetli až sem. Jsem vám za to neskutečně vděčná. :) Omlouvám se za ten né úplně uzavřený konec, ale nechávám si otevřený dvířka, kdybych chtěla někdy napsat pokračování, což v nejbližší době opravdu nehrozí. :D Tak snad to nějak překousnete a neukamenujete mě. :-) Jinak už mám pro vás připravenou jednorázovku na pár Damon/Elena. :D Fanfiction se jmenuje Dream a rozepsanou jsem jí měla už rok a teď jsem jí konečně dopsala. ^^ Původně měla být psaná 18+, ale nakonec jsem se zkrotila a napsala to tak, aby byla přístupná od 15 let. :D Zveřejněna bude 2.9. v 09:30. :D

Harry Potter Friday Parody by The Hillywood Show

25. srpna 2012 v 15:57 | Mitsuki |  Funny videa
K tomuhle není třeba cokoliv dodávat. xD

Kuroshitsuji II (Recenze)

24. srpna 2012 v 13:46 | Mitsuki
Název: Kuroshitsuji II (15+)
Žánr: Comedy, Démoni, Historical, Supernatural, Bishounen, Detektivní
Počet epizod: 12 + 6 OVA
Rok: 2010
Status: Dokončeno
Příběh:
Duše Ciela byla ukradena a Sebastian jí získá zpět, aby jí mohl pohltit. Jenže Ciel si nepamatuje nic z doby po uzavření smlouvy se Sebastinem, tudíž ani na to, že již dosáhl své pomsty. Sebastian ovšem touží po duší, která už své pomsty dosáhla, proto i nadále zůstává jeho sluhou. Na scéně se objevuje nový hrabě Alois i s novým sluhou démonem Claudem. Alois je stejně jako Ciel sirotkem a mají dokonce i podobnou minulost. Sadistický Alois prahne jen po jednom, potrestat Sebastiana za to, že mu zabil jeho jediného přítele a Claud mu v tom má pomoci tím, že Sebastianovi ukradne Ciela.

[YAOI] Ciel's Luxury [SebastianxCielxAlois]

23. srpna 2012 v 13:36 | Mitsuki |  Fanvidea anime
Nemůžu si pomoc, ale tohle video se mi prostě líbí =^.^=

Kuroshitsuji (Recenze)

21. srpna 2012 v 22:11 | Mitsuki
Název: Kuroshitsuji (15+)
Žánr: Comedy, Démoni, Historical, Supernatural, Bishounen, Detektivní
Počet epizod: 24 + 1 OVA
Rok: 2008-2009
Status: Dokončeno
Příběh:
Ciel Phantomhive doslova uzavřel smlouvu se služebníkem pekla. Právě díky této smlouvě musí démon Sebastian Michaelis, jak ho Ciel pojmenoval, uposlechnout každého přímého rozkazu svého mladého pána Ciela. Odměnou mu bude Cielova duše poté, co mu pomůže se pomstít vrahům jeho rodičů. Sebastian mu mezitím dělá prvotřídního komorníka a zastává práci i ostatních sluhů, kteří jsou ve své činnosti velmi nemotorní. Ciel vlastní titul "Královnin hlídací pes" a udělá vše, co mu královna přikáže. Hraje nebezpečnou hru a né všechny jeho figurky plní jeho rozkazy.