NEAKTIVNÍ!!! -> Najdete mě na anime-ai.blog.cz (Mitsuki-chan)

Červen 2012

Hatori x Chiaki - what if I kissed you now?

30. června 2012 v 18:44 | Mitsuki |  Fanvidea anime
Tak a jsou tu konečně prázdniny. xD Dav měsíce nehoráznýho klidu, pohody a odpočinku. xD Taky jste se na ně těšili tak, jako já?? :DDD

Monochrome Factor (Recenze)

29. června 2012 v 20:17 | Mitsuki
Název: Monochrome Factor (15+)
Žánr: Action, Fantasy, Comedy, Shounen-ai, Superpower, Supernatural
Počet epizod: 24
Rok: 2008
Status: Dokončeno
Příběh:
Akira je znuděný student, který se se fláka na střeše školy, místo aby seděl ve třídě na hodině. Jednou se setká se zvláštník bělovlasým mužem, který se představí jako Shirogane a vysvětlí mu, že ve skutečnosti není člověk, ale Shin - lidský stín. Řekne mu, že se ještě setkají, že je to jejich osud. A taky že jo. Akiru, Kengo a Aya jsou napadeni kokuchi a zachrání je právě Shirogane. Jenže Akiru vtáhne temnota a připraví ho o jeho dopplegangera, bez něhož nepřežije. Shirogane z něj tedy udělá taky shina, ale aby Akiru mohli ostatní vidět, stane se jeho prozatimním stínem. Společně od této chvíle bojují proti kokuchi a snaží se zabránit rozšiřování temnoty. V tomto boji se k nim přidají také Kengo, Aya, Haruka, Wagatsuma a Kou. Kdo ale stojí za útoky kokuchi a proč vždy posednou někoho z jejich okolí?

Alvin a Chipmunkové 3

23. června 2012 v 17:32 | Delena |  Filmy
Název: Alvin a Chipmunkové 3
Žánr: Komedie, Hudební, Animovaný, Rodinný
Příběh:
Dave se s chipmankama: Alvinem, Simonem a Theodorem a chipettkama: Brittany, Jeanette a Eleanore vydává na rodinnou dovolenou na lodi. Jenže jak už je zvykem, Alvin neposlouchá a spolu s ostatníma vyvádí vylomeniny, přičemž se mu podaří obrátit loď vzhůru nohama. Při jedné své vylomenině, kdy si udělají z létajícího draka rogalo, se jim to vymkne z rukou a oni odletí z lodi a skončí jako trosečníci na ostrově. Dave se za nima vydává a nedopatřením sebou veme i Iana, který ho od srdce nenávidí, a který nyní na lodi obveseluje děti v masce pelikána. Společně se také dostanou na ostrov a snaží se najít Chipmanky s Chipettkama. Ti se mezitím setkají s poblázněnou trosečnicí, která je na ostrově již osm let, ale dá se jí věřit? Zdá se, že z ostrova není úniku a ještě ke všemu Simona kousne pavouk a on z toho zešílí. Najde je někdy Dave? Odpustí jim, co provedli? A dostanou se vůbec někdy z ostrova?

Princ z Persie: Písky času

23. června 2012 v 13:50 | Delena |  Filmy
Název: Princ z Persie: Písky času (12+)
Žánr: Akční, Fantasy, Dobrodružný, Romantický
Příběh:
Princ Tús rozhodne napadnout svaté město Alamút, kvůli údajnému napomáhání nepřátel. Díky jeho nevlastnímu bratrovi Dastanovi, kterýho král našel na ulici a adoptoval ho do královské rodiny, město dobudou. Při boji ale Dastan objeví zvláštní dýku a v tu chvíli ještě nic netuší o její moci. Dastan dostane od svého jednoho bratra modlitební roucho, aby ho dal otci jako dar a král rozhodne, že právě Dastan si má vzít vládkyni Alamútu - princeznu. Jenže roucho na králi vzplane a král umírá. Dastan je obviněn ze zavraždění krále a je nucen uprchnout. Utéct mu nepomáhá nikdo jiný, než princeznaTamina, kvůli dýce, kterou u nějuviděla. Na úprku postupně zjišťuje pravou moc dýky vracet čas a podezřívá svého bratra Túse, že to on roucho otrávil, aby se dostal k moci. Princezna Tamina se snaží dostat dýku, aby ji dostala na bezpečné místo, jenže Dastan jí nedůvěřuje a oba dva na toho druhého ušívají boudy, aby dýku získali. Na králově pohřbu, kam se i přes veškeré nebezpečí vydají, Dastan zjišťuje pravdu o vrahovi krále, zatímco Tamina i s dýkou uteče. Dastan ji najde spící uprostřed pouště a dýku jí opět sebere a žádá od ní veškěrou pravdu o dýce. Tamina mu převypráví pověst o vzniku dýky a taky to, že dýka má schopnost vyhladit lidstvo. Rozhodne se pomoc Tamině odnést dýku do bezpečí, jenže na cestě je pronásledují nájemní vrazi, které poslal praví vrah krále... Co se stane, když dýka padne do nesprávných rukou?

I love you Phillip Morris

22. června 2012 v 19:28 | Delena |  Filmy
Název: I love you Phillip Morris (15+)
Žánr: Komedie, Drama
Příběh:
Steven Russel byl adoptovaný, protože ho jeho matka odložila. V dospělosti pracoval jako policista a měl ženu a dceru. Jenže byl gey. Po autonehodě, kterou si ymslel, že nepřežije, se rozhodl, že se již nebude přetvařovat a bude žít plnohodnotnej homosexuální život. Odstěhoval se a našel si partera a začal utrácet. Jenže aby získal peníze na utrácení, začal dělat pojišťovací podvody a také našel jiné způsoby získávání peněz. Nakonec byl odsouzen a vzat do vazby. Právě tam se setkal se svou životní láskou Phillipem Morrisem a již od začátku mu lže, že je právník. Steven je velmi šikovný notorický lhář a podvodník. Po svém propuštění dostane z vezení také Phillipa a společně spolu žijí. Jenže jemu t nestačí a dál pokračuje ve svých podvodech. Samozřejmě ho zase vezmou do vazby a Phillip se na něj naštve a nezvedá mu telefony. Aby se s ním mohl Steven zase setkat, několikrát se mu bizárdními způsoby podaří utéct z vězení. Neváhá ani zajít tak daleko, že předstírá vlastní smrt na AIDS...

Vampýrská Akademie || Rozcestník

21. června 2012 v 21:12 | Delena
4.díl: KRVAVÝ SLIB
5.díl: SPOUTÁNI MAGIÍ
6.díl: POSLEDNÍ OBĚŤ


Škola noci || Rozcestník

21. června 2012 v 21:04 | Delena
1.díl: OZNAČENÁ
2.díl: ZRAZENÁ
3.díl: VYVOLENÁ
4.díl: NEZKROTNÁ
6.díl: POKOUŠENÁ
7.díl: VYHOŘELÁ
8.díl: PROBUZENÁ
9.díl: PŘEDURČENÁ


Drakova přísaha

21. června 2012 v 20:55 | Delena |  Knihy
Název: Drakova přísaha
Sága: Novela k sérii Škola noci
Autor: P.C.Cast & Kristin Cast
Počet stran: 127
Žánr: Fantasy
Nakladatelství: Knižní klub
Rok vydání (u nás/v originále): 2012/2011
Hlavní postavy:
○Drak Bryan Lankford
○Anastasia
Děj: (Zadní přebal knihy)

Stínem políbená

21. června 2012 v 20:08 | Delena |  Knihy
Název: Stínem políbená
Sága: Vampýrská Akademie
Autor: Richelle Mead
Počet stran: 322
Žánr: Fantasy
Nakladatelství: Domino
Rok vydání (u nás/v originále): 2010/2008
Hlavní postavy:
○Rose Hathaway
○Lissa Dragomir
○Dimitrij Belikov
○Adrian Ivaškov
○Christian Ozera
Děj: (Pozn.: čerpáno ze stránek nakladatelství)